Acıbadem Maslak Hastanesi Yakınındaki Oteller

En uygun Acıbadem Maslak Hastanesi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Acıbadem Maslak Hastanesi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Acıbadem Maslak Hastanesi Hakkında

İstanbul Havalimanı'na sadece 35 kilometre uzaklıkta bulunan Acıbadem Maslak Hastanesi, merkezi konumundan dolayı her bütçeye uygun 70’den fazla otelle çevrili durumda. İş gezileri, tatiller veya hastane ziyaretleri için hizmet veren oteller arasında şık restoranları, kafeleri, kapalı yüzme havuzları, spa merkezleri, spor salonları, iş ve toplantı odaları gibi geniş olanaklara sahip 5 yıldızlı otellerin yanı sıra İstanbul Boğazı manzaralı suit oteller, tarihi konakların restore edilmesine hizmete başlamış kaliteli butik oteller ve ekonomik 3-4 yıldızlı şehir otelleri gibi seçenekler bulabilirsiniz.

İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerine kısa yürüyüşler veya taksilerle kolayca ulaşabileceğiniz otellerden Maslak Kasırları, Otomobil Müzesi, Emirgan Korusu, Sakıp Sabancı Müzesi ve Nef Stadyumu gibi çok ziyaret edilen yerlere rahatça gidebilirsiniz. Büyüleyici gün batımı manzaraları eşliğinde keyifli bir akşam yürüyüşlerine çıkabileceğiniz İstinye sahiline ve alışveriş yapabileceğiniz İstinye Park gibi büyük alışveriş merkezleri de otellere kısa yürüyüş mesafesinde.

Acıbadem Maslak Hastanesi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 96,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.