Türkiye Finans Kâr Payı Hesaplama

logo
TL
Vade
  • 32 gün
  • 46 gün
  • 55 gün
  • 92 gün
  • 181 gün
  • Vade Süresi Girin
gün
Mobilden Türkiye Finanslı Ol, Avantajlara Alış
Şimdi Mobilden Türkiye Finanslı olun, %1,59 kâr payı oranı ile 50 bin TL’ye kadar finansman kullanın. Üstelik eXtra Limit ile 1.000 TL ve üzeri ilk harcamanızdan 150 TL nakit iade ve ilk kredi kartı harcamanızdan 100 TL bonus kazanın.

Türkiye Finans Hakkında

Türkiye'nin önemli katılım bankalarından biri olan Türkiye Finans ilk olarak 1991 yılında Anadolu Finans adı altında kurulmuş Faisal Finans kurumuyla da birleşerek büyümeyi sürdürmüştür. 2008 yılında Suudi Arabistan'ın en büyük bankalarından National Commercial Bank'a (NCB) çoğunluk hisselerini devretmiştir.

Kâr Payı Hesaplayabileceğiniz Diğer Bankalar

Size Özel Kâr Payı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Kâr payı stopaj oranları nelerdir?

Kâr payı hesabınızda kâr payı oranıyla elde ettiğiniz kazançtan kesilen vergi, kâr payı vergisi olarak adlandırılır. Bankanızla anlaşmalı olduğunuz kâr payı oranı ile kazandığınız miktardan stopaj oranı kadar kesinti yapılır. Bu kesinti kâr payı oranıyla elde ettiğiniz gelire yapıldığı için ana paranızdan azalma olmaz. Güncel kâr payı stopaj oranları; bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %0, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %3, vadesiz ya da ihbarlı ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %5’tir.

Enuygun.com üzerinden online kâr payı başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden kâr payı tutarını ve kâr payı süresini girerek bankaların sundukları kâr payı tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan kâr payı hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan kâr payına bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel kâr payı oranlarını değerlendirebilirsiniz.

 

 

Enuygun, en yüksek kâr payını bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com üzerinden kâr payı tutarını ve kâr payı süresini girerek bankaların sundukları kâr payı tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan kâr payı hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

 

Enuygun’da kâr payı hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da kâr payı hesaplaması yaptığınızda anlık olarak kâr payı verisi ve kâr payı oranları çekilen Türkiye Finans, Emlak Katılım, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Vakıf Katılım gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.