Odea Enuygun’a Özel Odea Oksijen Dinamik Hesap

Odea Enuygun’a Özel Odea Oksijen Dinamik Hesap
Mevduat Tutarı
30.000 TL
Vade
1 Ay
Faiz Oranı
%50,00
Brüt Getiri
1.232,88 TL
Net Getiri
1.140,41 TL
Vade Sonu Ödeme
31.140,41 TL
Para Birimi: TL (Türk Lirası)
Vergi Ödemesi : 92,47 TL
1 Ay: 30 gün olarak hesaplanmıştır.
Vade Sonu Ödeme31.140,41 TL

Detaylı Bilgi

Enuygun’a Özel Odea Oksijen Dinamik Hesap.

Belirtilen oranlar Odea'da ilk defa hesap açacak Odea Yakından Bankacılık müşterileri için geçerlidir.

Odea Yakından Bankacılık müşterileri,

Hesap işletim ücreti ödemez. Havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapabilir. Tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebilir ve yatırabilir. Özel finansal danışmanını arayarak doğrudan bağlanabilir. *Ayda 3 kez para çekme ve 3 kez para yatırmaya kadar ücret alınmamaktadır.

Odea A.Ş. piyasa koşullarını dikkate alarak TL, USD ve EUR para birimleri için ayrı ayrı faiz oranını, vadesiz kullanım tutarını ve şartları değiştirme hakkını saklı tutar. Vadeli hesaplara uygulanan yıllık brüt faiz oranı belirleyeceğiniz vadesiz kullanım tutarının üzerinde kalan tüm Oksijen Hesap bakiyesi için günlük olarak geçerli olacaktır. Belirtilen faiz oranları yıllık brüttür.

Oksijen Dinamik Hesap

Oksijen Dinamik Hesap’tan %53'e varan tanışmaya değer faiz. Oksijen Dinamik Hesap 100 gün boyunca 1.000.000 TL'ye kadar tanışmaya değer hoş geldin faizi sunarken, hesapta kalacak vadesiz alt limit tutarı bakiye aralıklarına göre değişmektedir.
Vadesiz hesapta kalacak ve vadeli hesapta değerlendirilebilecek minimum bakiye, Banka’nın takdirine göre belirli dönemlerde artırılabilir ve değiştirilebilir. Oksijen Dinamik Hesap’taki bakiye hafta içi iş günlerinde gün boyunca hesapta kalır, gün sonu işlemleri sırasında faize tabi bakiyeye günlük faiz işletilir.
Bankanın belirlemiş olduğu vadesiz alt limit tutarı için ilgili kanallarda duyurduğu alt limitler geçerli olup hesapta kalan vadesiz alt limite faiz işlemesi söz konusu değildir. Faiz hesaplaması yapılırken vadesiz kullanım tutarı hesaba katılmamıştır.

*** Banka, ürünün şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Size Özel Mevduat Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en yüksek faizli mevduatı bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com’da sizlere en uygun mevduat faizini sunabilmek için ondan fazla bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırıyoruz. Bankaların mevduat faizi oranlarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayarak görebilirsiniz.

Enuygun.com üzerinden online mevduat başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden mevduat tutarını ve mevduat süresini girerek bankaların sundukları mevduat tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan mevduat hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan mevduat faizine bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel faiz oranlarını değerlendirebilirsiniz.

Enuygun’da mevduat hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da mevduat hesaplaması yaptığınızda anlık olarak mevduat verisi ve faiz oranları çekilen ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mevduat stopaj oranları nelerdir?

Mevduat hesabında faiz oranıyla elde ettiğin kazançtan kesilen vergi, mevduat vergisi olarak adlandırılır. Bankalar, mevduat hesaplarına verdiği faizlerden stopaj oranı doğrultusunda bir kesinti yapar. Bu kesinti faiz oranıyla elde ettiğin gelire yapıldığı için ana paranda bir azalma olmaz.

Güncel mevduat stopaj oranları; Bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %2,5, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %5, vadesiz ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %7.5 olarak yer alır. Diğer taraftan enflasyon rakamlarına bağlı olarak değişken faiz oranı uygulanan 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda stopaj oranı ise %0 şeklinde olur.

Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.