ON Dijital ON Plus

ON Dijital ON Plus
Mevduat Tutarı
100.000 TL
Vade
1 Ay
Faiz Oranı
%47,00
Brüt Getiri
3.863,01 TL
Net Getiri
3.669,86 TL
Vade Sonu Ödeme
103.669,86 TL
Para Birimi: TL (Türk Lirası)
Vergi Ödemesi : 193,15 TL
1 Ay: 30 gün olarak hesaplanmıştır.
Vade Sonu Ödeme103.669,86 TL

Detaylı Bilgi

· ON Hesabına ekstra faiz ON Plus’ta! Ekstra faiz oranından yararlanmak için tek yapman gereken harcama hedefine ulaşmak. Üstelik İlk aya özel harcama hedefin ON’dan! İlk ay harcama yapmana gerek olmadan ON Plus avantajlarından yararlanmaya başlayabileceksin.

· Katılımcılar, program kapsamında yer alan indirim avantajlı kredilerin kullanılması durumunda, tanımlanan indirim oranından kredi vadelerinin ödeme gününde hesaplarına nakit iade alarak yararlanabilecektir.

· İlk katılımı takip eden ay ve sonrasında ise vadesiz hesabından yapacağın fatura ödemeleri ya da banka kartın ile yapacağın harcama tutarın toplamda 1.500** TL’ye ulaştığında bir sonraki ay ON Plus avantajlarından yararlanmaya devam edebileceksin.

· ON Kart ile temassız ödeme yapabilir, ON Sanal Kart ile dijital dünyada güvenle alışveriş yapabilirsin.

· ON Plus yalnızca TL birikimlerine artı avantajlar sunar, diğer döviz cinsleri için ON Plus’ın avantajlarından faydalanamazsın.

· ON bir Burgan Bank A.Ş. markası olup, Burgan Bank A.Ş. ON Plus programı özelliklerini sonlandırma ya da program koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

· ** ON Plus programı harcama hedefi 01/01/2024 tarihi itibarıyla 3.000 TL olarak güncellenecektir.

Program Detayları

· ON Plus herhangi bir taahhüt vermeden katılıp, istediğinde ayrılabileceğin bir ON programıdır. ON Mobil’e giriş yaparak “Avantajlar Dünyası” ya da program bannerı aracılığı ile programa katılabilirsin. Tek yapman gereken ilgili yönlendirmeleri takip ederek programa giriş için gerekli onayları vermendir.

· Program 10/02/2023 – 31/12/2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İstediğin zaman programdan ayrılabilirsin.

· Programa ilk katıldığında ON’un Hoş geldin hediyesinden ve herhangi bir harcama yapmadan programdan yararlanacaksın. Hoş geldin hediyemiz sadece ilk katılımında sunulacak ve daha sonraki çıkış/girişlerinde bu hediyeden faydalanamayacaksın.

· ON Plus’tan Hoş geldin dönemi sonrasında faydalanmaya devam etmek için tek yapman gereken debit/sanal kart ya da kurum/fatura ödemesi işlemlerinin toplamda 1.500** TL’ye ulaşmasıdır.

· Giriş/çıkış durumunda ilave herhangi bir ücret ödemene gerek yok.

· Kredi kartı, bahis ödemeleri, BES, vergi ödemeleri ON Plus programı hedefine dahil değildir.

· ON Plus sadece vadesiz ON TL hesap sahiplerine ayrıcalıklı mevduat oranları sunmakta, diğer döviz cinsleri (USD,EUR,GBP) için herhangi bir avantaj sunmamaktadır. Katılımcıların mutlaka belirtilen türde bir hesabı olması gerekmektedir.

· Katılım koşullarını www.on.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır, kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Diğer Popüler Mevduat Ürünleri

Size Özel Mevduat Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en yüksek faizli mevduatı bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com’da sizlere en uygun mevduat faizini sunabilmek için ondan fazla bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırıyoruz. Bankaların mevduat faizi oranlarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayarak görebilirsiniz.

Enuygun.com üzerinden online mevduat başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden mevduat tutarını ve mevduat süresini girerek bankaların sundukları mevduat tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan mevduat hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan mevduat faizine bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel faiz oranlarını değerlendirebilirsiniz.

Enuygun’da mevduat hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da mevduat hesaplaması yaptığınızda anlık olarak mevduat verisi ve faiz oranları çekilen ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mevduat stopaj oranları nelerdir?

Mevduat hesabınızda faiz oranıyla elde ettiğiniz kazançtan kesilen vergi, mevduat vergisi olarak adlandırılır. Bankanızla anlaşmalı olduğunuz faiz oranı ile kazandığınız miktardan stopaj oranı kadar kesinti yapılır. Bu kesinti faiz oranıyla elde ettiğiniz gelire yapıldığı için ana paranızdan azalma olmaz. Güncel mevduat stopaj oranları; bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %0, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %3, vadesiz ya da ihbarlı ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %5’tir.