Kefil Sayısı -
TeminatTeminatsız
Gerekli Belgeler-
Diğer Masraflar Tahsis Ücreti : Başlangıçta bir defa kredi tutarı üzerinden %0.5 olarak alınır. (Hesaplamada 20,00 TL olarak alınmıştır. Tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV dahildir.)
DetaylarTEB Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredi' si!

%0,99' dan başlayan faiz oranı ile TEB Hoş Geldin Faizli ihtiyaç kredisine hemen başvur, onaylandığı anda tek tıkla hesabına aktar. Faiz oranı, Findeks Kredi Notu'na göre değişmektedir. %0,99 faiz oranı; Findeks Kredi Notu 1.850 ve üzerinde olan kişiler için geçerlidir.


%0,99 Hoş Geldin Faiz oranı 24 aya kadar geçerli olup, 24 ay üzerindeki vadelerde değişmektedir.

TEB Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredi' sine en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL olacak şekilde 3 aydan 60 aya varan vadelerle başvurabilirsin. Başvurun onaylandığı taktirde banka müşteri temsilcisi seni arar, istediğin yer ve zamanda ziyaret etmek için randevu alır. Sen neredeysen oraya gelir, gerekli evraklara imzanı alıp işlemlerini tamamlar.

Sigorta masrafı tahsil edilmekte olup; müşterinin yaşına, kredi tutarı ve faiz oranına göre değişiklik göstermektedir. Sigorta masrafı hesaplamaya dahil edilmemiştir.

ÖNEMLİ NOT: Faiz oranı müşteri özelinde ve vadeye göre değişiklik gösterebilir. Kampanyadaki en düşük faiz listelenmiştir.