ENUYGUN Finans bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. ENUYGUN Finans, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çeşitli önlemler almaktadır. İşte ENUYGUN Finans’ın bilgilerinizin güvenliğini nasıl sağladığına dair önemli bilgiler:

ENUYGUN Finans bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?

 

  • 256 bit SHA SSL sertifikası: ENUYGUN Finans, 256 bit SHA SSL sertifikalı bağlantılar kullanarak bilgilerinizin iletimi sırasında güvenliği sağlar. Bu sayede, bilgilerinizin güvenli bir şekilde iletilmesi ve korunması sağlanır.

  • Veri güvenliği: ENUYGUN Finans’ın veritabanında saklanan önemli bilgiler, tek taraflı şifreleme yöntemleri kullanılarak korunur. Bu yöntem sayesinde, bilgilerinizin güvenliği en üst düzeyde sağlanır. Ayrıca, kredi kartı gibi hassas bilgiler asla saklanmaz.

  • Gizlilik politikası: ENUYGUN Finans, gizliliğinize ve güvenliğinize önem verir. Bu nedenle, Gizlilik Politikası'nda güvenlik önlemleri ve bilgi işleme politikaları detaylı bir şekilde açıklanır. Gizlilik Politikası'na ilgili sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

ENUYGUN Finans, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için en son teknolojileri kullanır ve güvenlik önlemlerini sürekli olarak günceller. Bu sayede siz değerli kullanıcılarımızın bilgileri her zaman güvende olur ve gizlilik hakları korunur.

Hamide Nazli

Hamide Nazli

İstanbul Üniversitesi Banka ve Sigortacılık mezunu. Lise yıllarından beri aktif olarak çalıştığı sigorta sektöründe deneyim kazandıktan sonra Enuygun’a Sigorta Uzmanı olarak katıldı. 2017 yılından beri sigorta kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmak için çalışıyor.