65 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası, bugün 90 milyar ABD Doları'na ulaşan toplam konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti Bankası kurumsal, ticari, KOBİ, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteriyor.

TL
TL
TL

Garanti Bankası Kredileri

BankaKredi AdıFaiz OranıMinimum VadeMaksimum Vade
Kiracıya Mortgage% 0,953 ay240 ay Başvur
Sonbahar Kredisi% 1,193 ay48 ay Başvur
0 KM Taşıt Kredisi% 1,291 ay48 ay Başvur
1 - 5 Yaş Araçlar için 2. El Taşıt Kredisi% 1,321 ay48 ay Başvur
6 -10 Yaş Araçlar için 2. El Taşıt Kredisi% 1,321 ay48 ay Başvur

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası, çok çeşitli ihtiyaç kredisi seçenekleriyle kesenize uygun, düşük faiz ve vade alternatifleri sunmaktadır. Bireysel kredi - ihtiyaç kredisi alternatifleri ile nakit sıkıntısı çekenlere bireysel destek kredisi imkanı sağlamaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası'nın Garanti Mortgage kapsamında sunduğu birçok konut kredisi seçeneği bulunmaktadır. İndirimli Mortgage ile kredi faizinin bir kısmını baştan ödeyip, daha düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. İndirimli Sabit faizli Mortgage ile aylık taksitleriniz hiç değişmez, her ay ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Düşen Faizli Mortgage ile faizler düştükçe kredi faiziniz düşer ancak faizler artsa bile sizin kredi faiziniz artmaz. Yeniden Mortgage ile başka bankalardan kullandığınız konut kredilerini daha uygun şartlarda Garanti Bankası'na taşıyabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi - Oto Kredisi

Hayallerinizi süsleyen otomobili alabilmek için Garanti Bankası Taşıt Kredisi alabilirsiniz. Taşıt kredisi hesaplama aracını kullanarak size en uygun taşıt kredisine hemen karar verin.

Garanti Bankası Hakkında

65 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası, bugün 78 milyar ABD Doları'na ulaşan aktif büyüklüğü* ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası. Garanti, kurulduğu günden beri izlediği verimli, kârlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyet gösterdiği tüm alanlarda pazar payını artırmaya devam ediyor. Sahip olduğu fark yaratan, yetkin ve dinamik insan kaynağı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetler, Garanti'yi Türk bankacılık sektöründe öncü ve lider bir konuma taşıyor. Çizdiği başarılı, sağlam ve istikrarlı grafik Garanti'nin dünya çapında da tanınan, "evrensel bir banka" olmasını sağlıyor.

Türkiye'nin en çok kredi veren bankası; Garanti!

Geliştirdiği yeni ve yaratıcı Garanti Kredi ürünleri ve diğer ürünleri ile sadece Türkiye'de değil, dünya bankacılığında da birçok ilke imza atan Garanti Bankası; dinamik iş yapış biçimi ve teknolojik inovasyona verdiği önem ile fark yaratmaya, her türlü koşulda müşterilerinin yanında yer alarak onların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Garanti'nin, 46 milyar ABD Doları'nın üzerindeki nakdi ve gayri nakdi kredi portföyüyle Türkiye'nin en çok kredi veren bankası olmasında, müşterilerine sunduğu kişiselleştirilmiş çözümlerin ve zengin ürün yelpazesinin de önemli bir payı bulunuyor. Gelişmiş risk yönetimi sistemleri ve yerleşik risk kültürü sayesinde yakaladığı yüksek aktif kalitesi ise Garanti'yi rakiplerinden farklı kılıyor.

x