65 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası, bugün 90 milyar ABD Doları'na ulaşan toplam konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti Bankası kurumsal, ticari, KOBİ, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteriyor.

Garanti Bankası Kredileri

BankaKredi AdıFaiz OranıMinimum VadeMaksimum Vade
İhtiyaç Kredisi% 2,283 ay60 ay İncele

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası, çok çeşitli ihtiyaç kredisi seçenekleriyle kesenize uygun, düşük faiz ve vade alternatifleri sunmaktadır. Bireysel kredi - ihtiyaç kredisi alternatifleri ile nakit sıkıntısı çekenlere bireysel destek kredisi imkanı sağlamaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası'nın Garanti Mortgage kapsamında sunduğu birçok konut kredisi seçeneği bulunmaktadır. İndirimli Mortgage ile kredi faizinin bir kısmını baştan ödeyip, daha düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. İndirimli Sabit faizli Mortgage ile aylık taksitleriniz hiç değişmez, her ay ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Düşen Faizli Mortgage ile faizler düştükçe kredi faiziniz düşer ancak faizler artsa bile sizin kredi faiziniz artmaz. Yeniden Mortgage ile başka bankalardan kullandığınız konut kredilerini daha uygun şartlarda Garanti Bankası'na taşıyabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi - Oto Kredisi

Hayallerinizi süsleyen otomobili alabilmek için Garanti Bankası Taşıt Kredisi alabilirsiniz. Taşıt kredisi hesaplama aracını kullanarak size en uygun taşıt kredisine hemen karar verin.

Garanti Bankası Hakkında

Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti, 1946 yılında kurulmuştur. Yurt içinde 1000'e yakın şubesi ve yurt dışı şubeleriyle zengin bir ağı bulunan bankanın 20 bine yakın da çalışanı vardır. 2014 yılında bankanın hisselerinin büyük çoğunlu Doğuş Grubu tarafından Banca Bilbao Vizcaya Argentaria SA (BBVA) grubuna satıldı. Bankanın bireysel emeklilik, sigorta, faktoring, yatırım ve finansal kiralama alanlarında iştirak şirketleri de bulunmaktadır. Garanti Bankası hisseleri İstanbul, İngiltere ve ABD borsalarında işlem görmektedir.

x