Dünyanın ilk taksit yapan banka kartını çıkartan Finansbank, bugün artık çok çeşitli ürün yelpazesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Finansbank 11 bin çalışan ve 522 şubesiyle müşterilerinin beklentilerini karşılamayı vizyon edinmektedir.

TL
TL
TL

Finansbank Kredileri

BankaKredi AdıFaiz OranıMinimum VadeMaksimum Vade
Konut Kredisi% 0,991 ay120 ay Başvur

Finansbank Hakkında

Türkiye'nin genç ve dinamik bankası Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde faaliyete geçti. Kısa bir sürede büyük bir hızla büyüyen Finansbank, 2010 yıl sonu itibari ile 503 şubesi ve 11,734 çalışanıyla müşterilerine yenilikçi bankacılık hizmetlerini başarıyla sunmaya devam ediyor.

Finansbank, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar ile 2004 yılında, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede aktif büyüklük sıralamasında özel bankalar arasında 5. sıraya yükseldi.

Finansbank hali hazırda Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, Finans Emeklilik ve Hayat, Finans Faktoring ve teknoloji şirketi IBTech iştirakleri ile müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarına yaratıcı, hızlı ve kolay çözümler sunmaya devam etmektedir. 2010 sonu itibari ile Finansbank, şube sayısını 502'e çıkarmış ve çalışan sayısı 11,734'e yükselmiştir.

x