Emekliye Kredi Alternatiflerini Değerlendirin, Yeni Yılda Nakitsiz Kalmayın!

İhtiyaç Kredisi
99729A13-D678-4FD3-8BBA-50686A713284
Konut Kredisi
Taşıt Kredisi
Emekliye Kredi
Hesaplama Yöntemi
Kredi tutarına göre
TL
Kredi Vadesi
24 ay

Sizin için onlarca bankayla çalışıyoruz.

İhtiyacınız olan kredileri en uygun faiz oranlarıyla sunabilmek için onlarca bankanın kredilerini karşılaştırıyoruz.

enuygun
enuygun
enuygun
enuygun
enuygun
enuygun

Emeklilik kredisi nedir?

Bu kredi türü, emekli olmuş kişilere verilen bir kredi türüdür. Emekli kredisi veren bankalar belirledikleri koşullar doğrultusunda nakit ihtiyacı olan emeklilere daha uygun faiz oranları ile nakit kredi sağlarlar.

Emeklilikte kredi yaş sınırı var mı? Kredi veren her banka, her kredi çeşidi için yaş sınırı belirler. Bu noktada bankaların belirlediği yaş sınırı başka bankalara göre değişiklik gösterir. Genellikle bankanın belirlemiş olduğu yaş sınırı, kredi vadesini de kapsar. Bankaların emekli kredisi kullanım sınırı yaşı genellikle 80 yaştır.

Emekliye Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Emekli kredisi başvurularında standart başvuru belgeleri talep edilir. Fakat bazı hallerde talep edilen belgeler değişebilir. Örneğin krediyi çekmek istediğiniz bankanın diğer bankalar veya PTT ile anlaşması varsa, şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

• Emekli aylık dökümü • Mevcutsa ek gelir belgesi • Adresi belirten belge (ikametgâh veya başvuru sahibinin adına düzenlenmiş son 3 aya ait fatura) • Taşıt kredisi başvurusu yapılacaksa ruhsat fotokopisi ya da proforma fatura • Konut kredisi başvurusu yapılacaksa alınacak konutun tapu fotokopisi

Popüler Emekliye Kredi Hesaplamaları

Kredi Hesaplamak için Neden Enuygun’u Kullanmalısınız?

Kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapın
Kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapın
Size en uygun krediyi bulduktan sonra sadece birkaç adımda kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Enuygun’da tüm başvuru işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Enuygun’a özel faiz oranlarından yararlanın
Enuygun’a özel faiz oranlarından yararlanın
Bankalarla yaptığımız iş birlikleri sayesinde Enuygun kullanıcılarına özel faiz oranları sunuyoruz. Bu faiz oranlarından yararlanın, daha avantajlı tutarlarla kredinize başvurun.
Farklı faiz oranlarını tek bir yerde karşılaştırın
Farklı faiz oranlarını tek bir yerde karşılaştırın
Türkiye’nin önde gelen bankalarının faiz oranlarını karşılaştırmak için tek tek sitelerine girmekle uğraşmayın. İhtiyacınız olan kredi tutarına göre Enuygun’dan size uygun faiz oranını bulun.

Örnek Kredi Maliyet Tablosu

Kredi TutarıKredi VadesiMinimum VadeMaksimum VadeAylık Faiz OranıYıllık Maliyet OranıAylık Taksit TutarıToplam Geri Ödeme Tutarı
100.000 TL120 ay3 ay36 ay% 1,35% 21,733.680,79 TL137.680,44 TL
Örnek maliyet tablosu, Enuygun’da sunulan en uzun vadeli en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranına göre düzenlendi.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en düşük faizli İhtiyaç kredisini bulmamı nasıl sağlıyor?
Enuygun.com'da sizlere en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sunabilmek için ondan fazla bankanın kredilerini karşılaştırıyoruz. Faiz oranları ve kredi hesaplamalarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Dilediğiniz tutarı ve kredi tipini girerek istediğiniz vade için kredi hesaplaması yapabilirsiniz.
Enuygun.com üzerinden online ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir miyim?
İstediğiniz krediye bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com'a özel faiz oranları ile daha düşük tutarlı kredilere başvurmanın avantajını yaşayabilirsiniz.
Enuygun’da ihtiyaç kredisi hesapladığımda hangi bankaların sonuçlarını görebilirim?
Enuygun.com üzerinden ihtiyaç kredisi karşılaştırması yaptığınızda; ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların faiz oranları ve kampanyalarını görebilirsiniz.
Ne kadar ihtiyaç kredisi çekebilirim?
Enuygun.com üzerinden banka seçimi yapıp bilgilerinizi eksiksiz doldurarak başvurunuzu iletin. Bilgileriniz seçtiğiniz bankaya iletilecek ve değerlendirmeye alınacak. Kredi başvuru değerlendirme sonucunuz ve kullanabileceğiniz kredi tutarıyla ilgili detaylı bilgi başvuru yaptığınız banka tarafından sizinle paylaşılacak. Enuygun.com anlaşmalı bankalara kredi taleplerinizi iletir ancak bankaların kredi değerlendirme ve kullandırma süreçlerine dahil olmaz.