Türkiye'nin ilk konut finansman şirketi DD Mortgage, kuruluşundan bugüne binlerce ailenin ev alma hayalini gerçeğe dönüştürdü. Müşterilerimiz ister ilk evini almak için, ister yatırım amaçlı bir ev almak için, isterlerse de mevcut evleri üzerinden nakit ihtiyaçlarını karşılamak için, DD Mortgage'ın geniş ürün yelpazesinde kendilerine uygun ürün ve çözümleri bulabilirler.

TL
TL
TL

DD Mortgage Hakkında

Dünyanın en büyük bankalarından Deutsche Bank ve Türk özel sektörünün önde gelen kuruluşlarından Doğan Grubu ortaklığında kurulduk. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) alınan lisans ile faaliyetlerimize başladık. Türkiye'nin ilk konut finansman şirketi DD Mortgage, kuruluşundan bugüne binlerce ailenin ev alma hayalini gerçeğe dönüştürdü. Müşterilerimiz ister ilk evini almak için, ister yatırım amaçlı bir ev almak için, isterlerse de mevcut evleri üzerinden nakit ihtiyaçlarını karşılamak için, DD Mortgage'ın geniş ürün yelpazesinde kendilerine uygun ürün ve çözümleri bulabilirler.

DD Mortgage konusunda uzman müşteri temsilcileriyle en uyun mortgage çözümünü bulmak ve hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefler.

x