Kefil Sayısı Kefilsiz
TeminatTeminatsız
Gerekli Belgeler-
Diğer Masraflar -
DetaylarTahsis Ücretsiz CEPTETEB İhtiyaç Kredisi!

%0,89'dan başlayan faiz oranı ile Tahsis Ücretsiz CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi' sine hemen başvur, onaylandığı anda tek tıkla hesabına aktar. Faiz oranı, Findeks Kredi Notu'na göre değişmektedir. %0,89 faiz oranı; Findeks Kredi Notu 1.850 ve üzerinde olan kişiler için geçerlidir. Kredi notu 1.850 altında olan kişilere ise 36 aya kadar Findeks kredi notuna göre fiyatlama yapmak yerine herkese sabit %0,99 orandan sunulmaktadır. Kredi notu 1.850 altında olan kişiler eğer 36 ay üzeri vade seçerlerse yine Findeks kredi notuna göre fiyatlama uygulanacaktır.

Tahsis Ücretsiz CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi' sine en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL olacak şekilde 3 aydan 60 aya varan vadelerle başvurabilirsin. Başvurun onaylandığı taktirde banka müşteri temsilcisi seni arar, istediğin yer ve zamanda ziyaret etmek için randevu alır. Sen neredeysen oraya gelir, gerekli evraklara imzanı alıp işlemlerini tamamlar.

Sigorta masrafı tahsil edilmekte olup; müşterinin yaşına, kredi tutarı ve faiz oranına göre değişiklik göstermektedir. Sigorta masrafı hesaplamaya dahil edilmemiştir.

ÖNEMLİ NOT: Tahsis ücretsiz kredi olup, faiz oranı müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Kampanyadaki en düşük faiz listelenmiştir.
x