Kefil Sayısı -
TeminatTeminatsız
Gerekli Belgeler-
Diğer Masraflar Tahsis Ücreti : Başlangıçta bir defa kredi tutarı üzerinden %0.5 olarak alınır. (Hesaplamada 25,00 TL olarak alınmıştır. Tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV dahil değildir.)
DetaylarBurgan Bank, borcuna sadık müşterilerini Değerinizi Bilen Kredi ile ödüllendiriyor.

ÖNEMLİ NOT: Kişiye özel kredi faiz oranı uygulanmaktadır. Bu oranın dışında kredi notunuza göre farklı faiz uygulanabilir. Uygulanacak faiz oranının belirlenmesinde Enuygun’ un yetki ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Değerini bilen kredi faiz oranları banka tahsis değerlendirme kriterlerine göre müşteri özelinde uygulanabilecek en düşük faiz oranlarıdır. Banka Tahsis kriterlerine göre oluşacak müşteri kredi puanına göre müşteri özelinde önerilecek faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Bu amaçla başvuru sahipleri ile, ön değerlendirme sonucunda oluşacak banka kredi puanına karşılık gelen faiz oranı başvuru aşamasında paylaşılacaktır.

KKB skoru 1.500 ve üzeri olan müşteriler 1,10’dan, 1.350 ve üzeri 1,21'den, KKB skoru 1.250 - 1.350 olan müşteriler 1,29'dan, KKB skoru 1.110 - 1.250 olan müşteriler 1,35'den başlayan faiz oranlarından faydalanabilirler.

Hesaplamalara sigorta primleri dahil edilmemiştir.
x