Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasındaki ticaret işlemlerinde uzmanlaşan ilk Türk bankası A&T Bank, 30 yıldır bölge ticareti için hizmette bulunuyor. 35 ülkeye yayılmış bankacılık ağıyla toplamda 400 şubede hizmet vermektedir.

TL
TL
TL

A & T Bank Hakkında

A&T Bank, Arap Türk Bankası olarak başladığı yolculağa artık A&T Bank olarak devam ediyor. Daha farklı müşteri gruplarına da kapsamlı hizmet vermek ve yeni şubeleriyle büyümeyi hedefleyen A&T bank Orta Doğu ve Kuzey Afrika ile olan ticari ilişkilerimize destek veriyor.

Bölgenin güçlü bankaları arasında yer alan A&T Bank aktiflerinin değeri, 18 milyar doları aşıyor. Libya Merkez Bankası'nın % 100 sahibi olduğu Thle Libyan Foreign Bank, A&T Bank'ın en büyük ortağı. Arapça, İngilizçe, İtalyanca, Fransızca ve Almanca bile uzman çalışanlarımızla tüm işlemlerinizi hızlı ver kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 33'ü yerli, 130'u uluslararası olmak üzere toplam 35 ülkeye yayılmış muhabir ağıyla 400 banka ile SWIFT bağlantısı, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika genelinde güçlü ticari ortaklaryıla ihtiyaç duyduğunuz her yerde size çözüm sağlıyor.

x