Vakıf Katılım Kredi Kartları

Vakıf Katılım Hakkında

Vakıf Katılım, yüzyıllardır kültürümüzün önemli bir parçası olarak günümüze gelen ve bugün ana kurucusu Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yaşatılan “Vakıf Kültürü”nün önemli bir kurumu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Son Eklenen Kredi Kartı Yazıları

Kredi Kartı Temassız Özelliği Nedir?
Kredi Kartı Temassız Özelliği Nedir?
Esin
21 Eyl 2023
16

Sıkça Sorulan Sorular

Vakıf Katılım Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Sitemizde Vakıf Katılım sunduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır
Vakıf Katılım kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Vakıf Katılım sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Vakıf Katılım sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Vakıf Katılım kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Vakıf Katılım kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Vakıf Katılım kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Vakıf Katılım seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Vakıf Katılım kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.