Garanti BBVA - Garanti BBVA Bonus Card

Garanti BBVA Bonus Card
Garanti BBVA Bonus Card
Seveni, kullananı, bedavası en bol kredi kartı!
Yıllık Kart Ücreti583 TL
Nakit Avans Faizi%5,00
Alışveriş Faiz Oranı%4,25
Kart Bilgileri
Kart Detayı
Kampanyalar

Kampanyalar

Garanti BBVA Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne Ücretsiz 3 Taksit!
Garanti BBVA Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne Ücretsiz 3 Taksit!Kampanya 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya 31 Temmuz’a kadar yurt içinde, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarınız ile yapacağınız peşin alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir. BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garantibbva.com.tr, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM'lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır. Garantibbva.com.tr üzerinden Garanti BBVA kredi kartları ile yapılan MTV ödemelerine, işlem sonrasında gelen şifre ile ücretsiz 3 taksit sunulacaktır. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr'den yapılan ödemelerden sonra, SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz ödemesini taksitlendirebilir. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr'den yapılan ödemelerde, kampanyaya günlük 3 işlem için geçerlidir. Peşin harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatı için MTV3 yazıp harcamanızdan sonra kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen SMS'te yer alan şifre ile 3340'a geri dönüş yapmanız gerekmektedir. Örnek : MTV3 SIFRE Kampanyadan Garanti BBVA Bonus'lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Classic TROY, Bonus Gold TROY, Bonus Platinum TROY, Bonus Flexi TROY sahipleri yararlanabilir. Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir. İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz. Ekspress limitle yapılan işlemler, bonus kullanımları, nakit çekim ve benzer işlemler, mail order işlemleri, anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri, yurtdışında yapılan tüm alışverişler dahil değildir. Garanti BBVA'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
Yeni Müşterilere Özel %0 faizli 25.000 TL Taksitli Nakit Avans!
Yeni Müşterilere Özel %0 faizli 25.000 TL Taksitli Nakit Avans!Kampanya 1 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir. Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir. Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır. Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kapsamında kredi kartı 1– 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında açılan müşteriler 31 Temmuz 2024 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında maksimum 25.000 TL Taksitli Nakit Avans 3 taksit ile kullanılabilir. 25.000 TL’den yüksek tutarlı veya 3 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır. Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir. Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir. Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Kredi kartı başvurusunun 25.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır. Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.
Garanti BBVA POS’larından yapılan tüm peşin okul ödemlerine ücretsiz 6 taksit imkanı!
Garanti BBVA POS’larından yapılan tüm peşin okul ödemlerine ücretsiz 6 taksit imkanı!1-31 Temmuz tarihleri arasında 5.000 TL- 1.000.000 TL tutarları arasında yapacağınız peşin okul ödemeleriniz ücretsiz 6 taksite bölünecektir. KATILMAK İÇİN İlk harcamadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl" butonunu tıklayın ya da "EGITIM6" yazıp 3340'a SMS göndererek kampanyaya katılın. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "Hemen Katıl" butonunu tıklaması ya da "EVET EGITIM6" yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya Dahil Kartlar: Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express, Shop&Fly, ve Metal The Platınum Card dahildir. Kampanyaya sanal kartlar ve ek kartlar dahildir. Diğer Bilgiler: Kampanyaya sadece eğitim kurumlarında yapılan okul ödemeleri dahildir, kırtasiye harcamaları ve kitapçı harcamaları dahil değildir. Bir müşteri kampanya süresince kampanyadan en fazla iki defa faydalanabilir. Alışverişler, Garanti BBVA POS'undan ve sanal POS'lardan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. İlk taksitiniz, yapılan ödeme sonrası kesilecek olan ilk ekstrenize yansıtılacaktır. Ekstre kesim tarihinizde yapılan işlemler kampanyaya dahil olmamaktadır. Flexi kartlar için kampanya katılım ücreti yoktur. Kampanyaya Troy Logolu Garanti BBVA Bireysel kredi kartları dahil değildir. Kampanyaya Garanti BBVA ticari kredi kartları dahil değildir. Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir. Sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir. Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer Kredi Kartları ile Karşılaştır

Akbank Wings Card
Akbank
Yıllık Ücret
Ücretsiz
Nakit Avans Faizi
%5,00
Puan Para
0 Mil
Banka ATM Sayısı
5202
Garanti BBVA Bonus Card
Garanti BBVA
Yıllık Ücret
583 TL
Nakit Avans Faizi
%5,00
Puan Para
0 Puan
Banka ATM Sayısı
5386
Ayda 9.000 TL'ye Varan Chip-Para!
Akbank
Yıllık Ücret
Ücretsiz
Nakit Avans Faizi
%5,00
Puan Para
0 CHIP PARA
Banka ATM Sayısı
5202
Size Özel Kredi Teklifleri E-postanıza Gelsin
Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.