Campaign default background
Enuygun Kurumsal Üyeleri En Yakıt'a Üye Olduğunda 40 ENCoin Kazanıyor!

Türkiye’nin yeni nesil seyahat yönetimi sistemi Enuygun Kurumsal ile Türkiye’nin yeni nesil enerji ikmalcisi En Yakıt iş birliği sayesinde hem yakıt giderlerinizde özel avantaj sağlayın hem de uçak bileti satın alırken geçerli 40 TL değerinde ENCoin kazanın. Türkiye genelinde bini aşkın akaryakıt istasyonunda şirketinize ait araçlarınızın yakıt giderleri ve tüketimini kontrol edebileceğiniz En Yakıt’a “2200” kodu ile üye olun, Enuygun Kurumsal’da geçerli 40 ENCoin’inizle uçak biletlerinizi avantajlı fiyatlara alın.

 

Kampanya koşulları

  • Kampanya Enuygun Kurumsal'a üye olup, En Yakıt’a yeni üyelik yaptıracak firmalar için geçerlidir.
  • Enuygun Kurumsal üye firmaların kampanyadan faydalanabilmesi için En Yakıt'ta üyelik hesabı açarken açıklamalar kısmına "2200" kodunu yazması gerekir.
  • En Yakıt’a üyelik yapıldıktan sonra 1 ay içerisinde firmaların Enuygun Kurumsal üyelik hesaplarına 40 ENCoin tanımlaması yapılır.
  • ENCoin'ler firmaların Enuygun Kurumsal üyelik hesaplarına yüklendiği tarih itibarıyla 1 yıl içerisinde kullanılması gerekir.
  • ENCoin'ler sadece uçak bilet alımlarında kullanılabilir.
  • Kampanya 14 Mart – 14 Nisan tarihleri arasında yapılacak işlemlerde geçerlidir.

Henüz Enuygun Kurumsal’a üye değilseniz kampanyadan faydalanabilmek için Enuygun kurumsal linki üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz.

En Yakıt’a enyakit.com.tr adresi üzerinden “Hemen Başvur”a tıklayarak üyelik işlemini başlatabilirsiniz.

Kampanya kodu: 2200

Satış Dönemi:
14 Mart 2022 - 14 Nisan 2022
Uçuş Dönemi:
-
Destinasyonlar: