SATIŞ DÖNEMİ:
4 Nisan 2024 - 25 Nisan 2024
UÇUŞ DÖNEMİ:
4 Nisan 2024 - 25 Mayıs 2024

Tüm koşulları gör

ENUYGUN'a özel S Sport Plus avantajı ENUYGUN Çevirgez'de. Hemen çarkı çevir,  S Sport kodu çıkarsa kodunla S Sport Plus'a ilk 2 ay 39,99 TL'ye üye ol.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kodları ENUYGUN mobil uygulamada Kampanyalar sayfasında yer alan Çevirgez ile dağıtılır.
  • Promosyon kodunu aldıktan sonra linke tıklayıp hesap bilgilerini tamamlayıp, herhangi bir paket seçimi yapmadan “Promosyon Kodu” yazan alana kampanya kodunu girerek üyeliğini başlatabilirsin.
  • S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, https://www.ssportplus.com/ üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına kendilerine iletilen promosyon kodunu girerek, üyeliklerini başlatabilirler.
  • Kodlar alındıktan sonra 30 gün içerisinde aktive edilmelidir.
  • Kodlar sadece https://www.ssportplus.com üzerinden yapılacak üyeliklerde geçerli olup App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir.
  • Tarafınıza iletilen promosyon kodu bir kez kullanabilir. Kampanya devam eden diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
  • S Sport Plus uygulama ve yayınlarına ilişkin soruların olursa ssportplus.com üzerindeki canlı destek aracılığıyla ya da mailto:[email protected] üzerinden S Sport Plus Müşteri İlişkileri ekibiyle iletişime geçebilirsin.
Kampanyadan Hemen Faydalan
Sana özel kampanyalar, fırsatlar ve daha fazlası Enuygun uygulamasında!
Uygulamaya özel fiyatlar
Yolcu kaydedebilme özelliği
Anlık bildirimler
Sana özel kampanyalar
AppStore indirGooglePlay indirAppGalery indirQR kod ile indirİndirimler için QR kodu telefonuna okut
Enuygun mobile uygulama indir