Uydu Net Adsl - 100 Mbit - 100 GB - Kotalı Tarife - 100 Mbps'e kadar Tarife Detayları

Bağlantı Türü
ADSL
Bağlantı Hızı
100 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
100 GB
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 99,99 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
0.50 TL / GB

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Uydu Net Adsl Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2020

16 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir

Hız değişimine izin veren kampanyalar kapsamında taahhüt alınmış aboneler; abone alımına açık tüm tarifelere; abone olduğu hızdan (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapmamak şartı ile, ileri yönlü (fiyat olarak) abone olduğu hızdan daha düşük bir

Müşterilerimiz bir ay içerisinde bir defa hız değişikliği yapabilirler.

Faturaların son ödeme tarihinden sonra ödenmesi halinde 30.12.2019 tarihinden itibaren günlük %0,05 oranında gecikme bedeli yansıtılmaktadır.

Kablonet hizmeti KabloTV hizmeti ile birlikte verilebilmektedir.

Tarifelere %18 oranında KDV ve %7,5 oranında ÖİV dahildir.

* Kotalı İnternet Tarifesi için tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesini geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır. GB sabiti 0,50 TL/GB'dır.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x