Turksat Kablo Fiber - 200 Mbit - Limitsiz - Maksimum Hız Kampanyası 24 Ay Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
200 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
3 ay 79,00 TL
Sonrasında 21 ay 219,00 TL (Aylık ortalama: 201,50 TL)
Kota Aşım Ücreti
--

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-01-2023

Kampanya Kodu:KKK2022119

Kampanya 20.10.2022 – 31.01.2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

Bu kampanyadan; sadece PON altyapısı ile eve kadar hizmet sunulan şebekede olan müşteriler ile aktif Analog KabloTV aboneliği olmayan mevcut ve yeni müşteriler faydalanabileceklerdir.

Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (384,00 TL) ücreti alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında müşteriler; Analog KabloTV + 200 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet tarifesine abone olacaklardır.

Taahhüt süresi boyunca Analog KabloTV (35,00 TL) + 200 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet (ilk 3 Ay 34,00 TL sonraki 21 Ay 174,00 TL) tarifeleri ilk 3 Ay 69,00 TL/Ay sonraki 21 Ay 209 TL olarak uygulanacaktır.

Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Analog KabloTV tarife indirim ücreti (15,00 TL*ay), alınmayan aylık 200 Mbps'ye kadar Sınırsız Kablonet tarife indirim ücretleri (ilk 3 ay 316,00 TL*ay, sonraki 21 A

Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

1000 Mbps hız için müşterilerimizin ayrıca sabit IP hizmetine abone olmaları gerekmektedir.

KabloTV hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.

Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Kampanya Analog KabloTV ve Kablonet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

Kablonet Hizmeti ve Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Son 90 günde Analog KabloTV / Kablonet hizmetini iptal eden aboneler aynı adreste bu kampanyadan yararlanamaz.

Son 90 günde Analog KabloTV / Kablonet aboneliğini iptal ettiren müşterilerin aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

Kampanya girişi talep edilen adreste açık Analog KabloTV aboneliği bulunması halinde o adrese aynı soyada sahip başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi b

Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak veya Türksat abone merkezleri ar

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x