Turksat Kablo ADSL - 16 Mbps - Limitsiz - Taahhütsüz Kampanya Tarife Detayları

Bağlantı Türü
ADSL
Bağlantı Hızı
16 Mbps
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 119,00 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Turksat Kablo ADSL Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-03-2023

Kampanya Kodu:KKK2023041

Kampanya 01.02.2023 – 31.03.2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Müşteriler kampanya tablosunda yer alan hizmet paket tarifeleriyle kampanyaya abone olabileceklerdir.

Kampanyadan sadece ilk defa abone olacak bireysel tarifede olan müşteriler faydalanabilir.

Kampanyada; teknik imkanlar doğrultusunda Docsis, GPON, xDSL ve FTTx altyapılarından biri ile hizmet verilebilmektedir. Sadece Docsis ve GPON altyapısı bulunan adreslerde Analog KabloTV aboneliği zorunludur.

Kampanya kapsamında 16 Mbps Sınırsız Kablonet tarifesi 99,00 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon ücreti 420 TL/Ay peşin ya da 12 taksit olarak ödenebilecektir.

Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecek olup abonelik süresince olası tarife değişikliklerinden kampanya fiyatları etkilenecektir.

Kampanya kapsamında cihaz kiralama hizmeti talep eden müşterilere verilecek olan modemler stoklarla sınırlı olup Türksat A.Ş. mülkiyetindedir. Müşteriler vergiler dahil 20 TL/Ay olarak bu hizmetten faydalanabilirler. Cihaz kiralama hizmetinin sonlandırılm

16 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile Kabloses hizmeti ise telefon hizmetini destekleyen modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun ve/veya telefon hizmetini destekleyen modem kullanmayan müşter

75 Mbps ve üzeri hızlar sadece 24 D/S kanal birleştirme, 8 U/S kanal birleştirme özelliklerine sahip modemlerle sunulabilmektedir.

Kampanya kapsamında iptal edilen hizmetler için taahhüt cayma bedeli çıkarılmayacak olup, Kablonet aktivasyon ücretinin taksitli seçildiği ve aktivasyon ücreti taksitleri bitmeden aboneliğin iptal edildiği durumlarda, Kablonet aktivasyon ücretine ait kala

Bir defaya mahsus olmak üzere seçilen pakete göre ilgili beyanname imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i tek seferde damga vergisi olarak ilk faturaya yansıtılacaktır.

Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kablonet ve KabloTV Hizmeti Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Kablobulut ve Kabloses Hizmeti Kablonet Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Son 90 günde Analog KabloTV / Kablonet hizmetini iptal eden aboneler aynı adreste bu kampanyadan yararlanamaz.

Son 90 günde Analog KabloTV / Kablonet aboneliğini iptal ettiren müşterilerin aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

Kampanya girişi talep edilen adreste açık Analog KabloTV aboneliği bulunması halinde o adrese aynı soyada sahip başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz.

Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak veya Türksat abone merkezleri ar

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x