Turksat Kablo ADSL - 16 Mbps - Limitsiz - Kablonet Her Evde Kampanyası 24 ay Tarife Detayları

Bağlantı Türü
ADSL
Bağlantı Hızı
16 Mbps
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
24 ay 119,00 TL (Aylık ortalama: 119,00 TL)
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Turksat Kablo ADSL Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-01-2023

Kampanya Kodu:KKT2022006

Kampanya 01.06.2022 – 31.12.2022 tarihleri tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan fiyatlara İnternet Aylık Erişim Ücreti dahildir.

Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

Kampanyadan otel motel müşterileri, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilirler. Kampanya kapsamında kurulum ücreti 192,00 TL ve aktivasyon ücreti 48,00 TL alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında müşteriler; 16 Mbps’ye Kadar Sınırsız Yalın DSL / Fiber Kablonet tarifesine abone olacaklardır.

Taahhüt süresi boyunca 16 Mbps’ye kadar Sınırsız Yalın DSL / Fiber Kablonet tarifesi 119,00 TL / Ay olarak uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında cihaz kiralama hizmeti talep eden müşterilere verilecek olan modemler stoklarla sınırlı olup Fiber altyapısı (FTTx) olan müşterilerimiz için fiber modemler tüm vergiler dahil aylık 20,00 TL; ADSL / VDSL altyapısı olan müşterilerimiz iç

Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresi boyunca ilk abone oldukları tarifeye geçiş yapabilecekl

Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık tarife indirim bedelleri 16 Mbps’ye kadar Yalın DSL / Fiber tarifesi için (60,99 TL*ay), (varsa) alınmayan kurulum ücreti (192,00 TL), (varsa) alınmayan aktivasyon ü

Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya başlangıç tarihinden sonra hizmetini iptal eden aboneler aynı adreste bu kampanyadan 3 ay boyunca yararlanamaz.

Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak veya Türksat abone merkezleri aracıl

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x