TurkNet - 35 Mbit - Limitsiz - TurkNet İnternet ve Telefon – TurkNet İŞ 35 Tam Gün Tarife Detayları

Bağlantı Türü
VDSL
Bağlantı Hızı
35 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 115,00 TL - Taahhütsüz
Aktivasyon Ücreti
Ücretsiz
Modem Kurulum Ücreti
Bir kez 89,00 TL
Statik Ip Ücreti
Aylık 17,00 TL (İsteğe bağlı)
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

TurkNet Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 02-08-2021

Türkiye’nin ilk ve tek ekspres yerinde teknik destek hizmeti olan “TurkNet 4 Saatte Yerinde Destek Hizmeti”, TurkNet İŞ İletişim Paketleri abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kampanya 01.07.2019- 30.09.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen tüm ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir.

Belirtilen ücretler taahhütsüz olarak sunulmaktadır, herhangi bir süre abonelik sözü gerektirmemektedir.

TurkNet İŞ İletişim aboneleri, sadece KOBİ'lere hizmet veren özel destek hattından yararlanır, 30 saniye içinde bir telekom uzmanına ulaşabilir.

TurkNet İŞ İletişim Paketleri, internet ve sabit telefon hizmetini birarada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.

Internet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.

Turknet İŞ Full 35 Paketinde, 35 Mbps’ye kadar(hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır.

Upload (yükleme) hızı olarak, 3 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Yüksek hızlarda bağlantı kurulabilmesi için kullanılacak modemin VDSL2 teknolojisini desteklemelidir.

Internet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, Yerinde Kurulum Hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil 79 TL olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır.

Abonenin, daha önce abone olduğu internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütü varsa, kampanya kapsamında taahhüt bozma bedelinin en fazla 150 TL’lik kısmı, 6 aylık taksitler halinde abone faturasına indirim olarak yansıtılacaktır.

Taahhüt karşılanması için; önceki internet servis sağlayıcısı tarafından çıkarılan taahhüt bozma bedeli faturasının ödenmesi ve fatura ile birlikte ödeme belgesinin (212) 216 55 60’a fakslanması gerekmektedir.

Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil 12 TL olarak ücretlendirilir.

Turknet İŞ İletişim Paketlerine, her yöne* 1000 dakika içeren sabit telefon hizmeti dahildir. Aboneliğe eklenecek her bir ek telefon hattı, yine her birinin içinde her yöne* 1000 dakika ile birlikte hat başına aylık 22 TL olarak faturalandırılır.

Aboneliğe eklenen her bir ek hatta ait dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve her telefon hattı bu ortak havuz dakikalarını kullanır.

Turknet İŞ İletişim Paketleri’nde sunulan 1.000 dk., şehir içi, şehirler arası, yurt içi mobil telefon, uluslararası 1.kademe sabit telefon, 444’lü ve 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaralarına doğru yapılan aramalarda geçerlidir.

Sabit telefon hizmetinde kontör atış periyodu 60 saniyedir. Paket kapsamındaki dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için paket ücreti, ilgili Sabit Telefon Hizmeti aylık ücretinin 30 katı olarak ücretlendirilir. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) hizmetlerinin altında kullanılan her numara (DDI) vergiler dahil aylık 1,2 TL faturalanır.

Yeni tahsis edilecek sabit telefon hatları için, telefon numaraları aktivasyon sonrası aboneye bildirilir.

İnternet, telefon hatlarından birinin aktivasyonunu takip eden 2 fatura dönemi içerisinde herhangi bir nedenle aktif olamazsa ya da abone tarafından iptal edilirse, Her Yöne 1.000 Dk. Telefon Paketi, vergiler dahil aylık 35,90TL faturalandırılır.

Hizmet taahhütnamesinden doğan damga vergisi, bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansıtılılır.

Paket/leriniz kapsamındaki yönlere doğru yaptığınız aramalar toplam paket dakikalarını aşarsa, aşan her dakika 0,35 TL/dk ücretiyle bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır.

Paket dışında kalan yönler için dakika ücretleri; Uluslararası 1. Kademe mobil hatlar 0,65TL, 2.Kademe sabit hatlar 0,35TL, 2.Kademe mobil hatlar 0,70TL, 3. Kademe sabit ve mobil hatlar 1,00TL, 4.Kademe sabit ve mobil hatlar 2,00TL, 5. kademe sabit ve m

TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x