Türk Telekom Fiber - 100 Mbps - Limitsiz - Önden Ödemeli Evde İnternet Kampanyası 100 Mbps 6 Ay Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
100 Mbps
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
6 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
6 ay 1.584,00 TL (Aylık ortalama: 1.584,00 TL)
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Türk Telekom Fiber Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 03-04-2023

Önden Ödemeli İnternet Kampanyası 14 Haziran 2022 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan YKN’li (Yabancı Kimlik Numarası) yeni müşterilerimiz 12 ay veya 6 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyanın 12 aylık ve 6 aylık olmak üzere iki versiyonu mevcuttur.

Kampanya fiyatları tek seferde alınacak her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

Kampanyadan Yalın internet hizmeti (telefon hizmeti alınmadan) ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 33 TL) kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca alınmayacaktır. Kampanya süresi sonrasında hizme

Yeni aboneliklerde alınan 264 TL bağlantı ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapanlar, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yaparak abone olmaları halinde bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.

Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü modemleri

İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.

Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x