Türk Telekom Fiber - 4 Mbit - 60 GB - İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası 60GB Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
4 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
60 GB
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
24 ay 49,90 TL (Aylık ortalama: 49,90 TL)
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Türk Telekom Fiber Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 30-10-2020

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası, 30 Eylül 2020'ye kadar geçerli olup bireysel müşteriler için geçerlidir

Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Kampanya kapsamında nakil, devir yapılabilmekte; hat dondurma yapılamamaktadır.

Paket kapsamında sunulan 40GB ve 60GB paketleri, 4 Mbps'ye kadar hızla kullanılabilirken, paket tüketildiğinde hız 1 Mbps'ye kadar uygulanacak ve fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilecektir.

İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.

Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin

Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.

Kampanyaya giriş yaptığınız paketin kampanyalı aylık ücretinin altına inmemek koşuluyla kampanya kapsamında açık olan paketlere, geçiş yapabilirsiniz. Üst pakete geçiş yaptıktan sonra eski paketinize ya da farklı herhangi bir pakete geçiş yapmak istediğin

Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçile

Kampanya kapsamında, Fiber (FTTB/FTTH) ve DSL altyapı paket seçenekleri vardır; Hiper (FTTC) seçeneği yoktur.

Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal

Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir.

Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

Kampanya ile birlikte ayrıca indirimli modem fırsatından satış anında, 24 ay boyunca sadece aylık 6,5TL taksitle yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.

Abonelik yapılmak istenen adreste son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir abonelik varsa veya aktif abonelik varsa, tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanılamaz. Abonelik kontrolü Türk Telekom altyapısında yapı

Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.

Yeni aboneliklerde alınan 264 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile yararlanılamamaktadır.

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 10 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonras

Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x