Superonline Logo

Fiber İnternet Nedir?

Fiber İnternetin altyapısı fiber optik kablolara dayanır. Fiber optik kablolar bakır kablolardan farklı olarak bilgiyi elektrikle değil, ışıkla aktarır. Böylece, daha fazla bilgiyi çok daha yüksek hızlarda kesintisiz olarak ulaştırır.

Superonline Fiber İnternet

Fiber İnternet, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi olarak geniş bant internet erişimi imkanı veren bir hizmettir. Superonline Fiber İnternet ile interneti en yüksek hızda ve en güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Superonline Fiber İnternet'in Avantajları:

Superonline Fiber İnternet Hizmet Bölgeleri

* Ankara

Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Oran, Söğütözü-Çukurambar, Yenimahalle

* İstanbul

Ataköy, Ataşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Maltepe, Maslak, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Yakuplu

* İzmir

75.Yıl, Buca, Kuzey Mavişehir, Mavişehir

* Bursa

Yeşilşehir

* Kocaeli

Körfez

Superonline Fiber İnternet Kampanyalar

Şehre Ses Geldi: Şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarında avantajlı tarifelerden yararlanan Superonline Ses kullanıcıları artık şehiriçi görüşmelerini de Superonline üzerinden yapabilecekler!

Fiber İnternet 9.99 TL: Kendinize en uygun hızı seçin, Fiber İnternet’e anında geçin! Üstelik modem, kurulum ve aktivasyon Superonline'dan.

Konu Komşuya Fiber İnternet: Şimdi komşunu getiririrsem hem sana hem ona Fiber İnternet Quiknet bir ay bedava.

x