ORIS Telekom Vdsl - 16 Mbps - Limitsiz - Oris Telekom Şoknet 16 Mbps'e Kadar Limitsiz Tarife Detayları

Bağlantı Türü
VDSL
Bağlantı Hızı
16 Mbps
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 128,00 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

ORIS Telekom Vdsl Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2023

Fiber tarifelerde kurulum ücreti 257 TL'dir ve Fiber 35 Mbps ve 100 Mbps 20,00 TL modem ücreti zorunludur. Abonelik iptalinde 15 gün içerisinde modemin iade olmaması durumda 600 TL cezai bedel müşteriye faturalanacaktır.

Kampanya kapsamında evde kurulum hizmeti, 257 TL olarak sunulmaktadır. İlk Abonelik tesisinde ön ödemeli olarak tek seferlik alınır.

Aylık internet paket ücreti 128,00 TL’dir. Hizmetin aktif olarak kullanabilmesi için her 30 günün sonunda, ön ödemeli olarak aylık internet paket yüklemesi gereklidir. 30 günlük süresinin sonunda, aylık internet paket yüklemesi yapılmaması durumda hizmet

- 30 günlük aylık internet paketin günü dolmadan da internet paket satın alması gerçekleştirebilir. Alınan bu paket, mevcut internet paketinin süresi bittikten sonra 30 gün süreyle kullanıma açılır.

- ŞOK NET’te; altyapınızın destekleyeceği en yüksek hızda 16 Mbps’e kadar, sınırsız, taahhütsüz ve ön ödemeli ev internet hizmeti sunulmaktadır. Ön ödemeli sistem: İlgili ödeme kanallarından sistemde kayıtlı Aboneliğe aylık internet paket kullanım hakkı y

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x