ORIS Telekom Fiber - 50 Mbit - Limitsiz - Süper İnternet 50 Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
50 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 89,90 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

ORIS Telekom Fiber Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2020

Hizmet kapama – açma ücreti ses hizmeti için 10₺, internet hizmeti için 20₺ olarak Abonenin faturasına ilave edilir.

Aktivasyon ücreti hizmet başına 25₺’dir.

Lojistik ücreti 40₺’dir.

Süper Telefon paketi, Her yöne 1.000 dk. 29,90₺’dir. Süper İnternet paketine özel olarak, 9₺ indirimli olarak 20,00₺ olarak faturaya ilave edilir.

Yalın hat ücreti aylık 20₺’dir. Süper İnternet paketine özel olarak 10₺ olarak faturaya ilave edilir.

Statik IP talep edilmesi durumunda faturaya ilave 20₺ olarak ücretlendirilir.

Paket aşımı arama yönleri ücretlendirmesi: Yurt içi sabit yönlere; 0,19₺, yurt içi GSM yönlere; 0,19₺, uluslararası 1. kademe PSTN; 0,5433₺, uluslararası 1. kademe GSM; 1,0459₺,’dir.

"Süper İnternet 50" tarife paketi ücreti vergiler dahil aylık 99,90₺’dir.

Atyapısı Fiber olan aboneler için mevcut faturalarına ek olarak, aylık 10₺ fiber modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumda 320₺ olan fiber modem ücreti Abone'nin son dönem faturasına e

VDSL Modem peşin ödemede 220₺ 'dir. Taksitli modem almak isteyen abone, 12 ay taksit ile aylık taksit ücreti 24₺ olarak abone hizmet faturalarına eklenecektir.

Evde kurulum hizmeti almış olan Abonelerin sözleşmeyi fesh etmesi durumda, evde kurulum hizmeti ücreti ayrıca faturalandırılacaktır.

Evinizde telefon veya internet hizmetiniz mevcut değilse evde kurulum hizmeti 90₺’dir. İlk iki faturanıza, iki taksit şeklinde 45₺ yansıtılır. Aboneliğin 2 fatura dönemi dolmadan iptal edilmesi durumunda, kalan kurulum hizmeti taksiti son faturaya yansıtı

ORIS, tarifesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ORIS, modem marka ve modeli değişilkliği hakkını saklı tutar.

Fatura tarihini takip eden 28 gün içerisinde ödeme yapılmaması durumunda hizmet 1 hafta süre kapatılır ve abonenin faturasına kapama – açma bedeli olarak ilave edilir.

Hizmete ilişkin faturalar e-fatura olarak aboneye iletilir.

Aktivasyon ücreti ilk faturanıza indirim olarak yansıtılır, Abonelik iptalinde son dönem faturasına yansıtılır. 12 Ay boyunca hizmet alan Abonelerimizde bu ücret tahsil edilmez.

Abonenin cihaz taksitleri bitmeden hizmetlerden cayması durumunda kalan modem/cihaz taksit tutarı, evde kurulum ücreti, tüm indirim, iade ve iskontolar Aboneye son dönem faturasında fatura edilir.

Lojistik hizmet bedeli faturaya ilave edilir. Abonelik evraklarını kendi gönderen Abone'lere lojistik hizmet bedeli yansıtılmaz.

Tarife paketi kapsamında arama yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Tarifeye ilave olarak Süper Ses Paketi alınabilir. Süper Telefon Paketi ile sunulan dakikalar şehir içi, şehirler arası, GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, alternatif operatör aramaları (STH) ve 444 yönlere yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife paketi d

Yalın hat talep edilmesi durumunda faturaya ilave edilerek hizmet verilebilir.

Süper İnternet 50 tarifemiz Limitsiz Ev İnterneti'dir. Adil kullanım noktası (AKN) bulunmamaktadır.

Statik IP talep edilebilir. Statik IP ücreti aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

Abone internet hattının bulunduğu yerdeki Süper İnternet için 50 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Tarife internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 0850 470 07 24 ORIS Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirsiniz.

Abonenin altyapısı fiber altyapı ise fiber modem aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecek olup, abonelik iptalinde modemin bize, Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin gönderilmemesi ya da hasar olması durumuda modem ücreti abonenin

Abonenin altyapısı yüksek hız kullanımına uygun ise modeminin de, alt yapısına uygun olarak VDSL ya da fiber modem olması gerekmektedir.

Süper İnternet tarifesi kapsamında yeni abonelerimiz peşin veya taksitli seçeneklerinden birini tercih ederek kablosuz modem (VDSL veya fiber modem) alabilir. Ücretsiz modem verilmemektedir.

Evinde telefon veya internet hizmeti bulunmayan Abonelerimiz için evde kurulum hizmeti verilecektir.

Süper İnternet 50 ev interneti tarifemizden yalnızca bireysel Abonelerimiz yararlanabilir.

Süper İnternet 50 ev interneti tarifesi 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Süper İnternet 50 Tarifesi 08.06.2020 - 31.08.2020 tarihleri arasında "Yeni Sabit Fiyat Kampanyası" kapsamında avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x