ORIS Telekom Fiber - 16 Mbit - Limitsiz - Süper İnternet 16 Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
16 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 79,90 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

ORIS Telekom Fiber Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2021

Süper İnternet 16 ev interneti tarifesi 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Süper İnternet 16 Mbps'e kadar ev interneti tarifesi taahhütsüz ve limitsizdir.

Süper İnternet 16 ev interneti tarifemizden yalnızca bireysel Abonelerimiz yararlanabilir.

Evinde telefon veya internet hizmeti bulunmayan Abonelerimiz için evde kurulum hizmeti verilecektir.

Süper İnternet tarifesi kapsamında yeni abonelerimiz peşin veya taksitli seçeneklerinden birini tercih ederek kablosuz modem (VDSL veya fiber modem) alabilir. Ücretsiz modem verilmemektedir.

Abonenin altyapısı fiber altyapı ise fiber modem aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecek olup, abonelik iptalinde modemin bize, Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin gönderilmemesi ya da hasar olması durumuda modem ücreti abonenin

Tarife internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 0850 470 07 24 ORIS Ücretsiz Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirsiniz.

Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’e kadar destekleyen en yüksek hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Statik IP talep edilebilir. Statik IP ücreti aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

Süper İnternet tarifemiz Limitsiz Ev İnterneti'dir. Adil kullanım noktası (AKN) bulunmamaktadır.

Yalın hat talep edilmesi durumunda faturaya ilave edilerek hizmet verilebilir.

Tarifeye ilave olarak Süper Ses Paketi alınabilir. Süper Telefon Paketi ile sunulan dakikalar şehir içi, şehirler arası, GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, alternatif operatör aramaları (STH) ve 444 yönlere yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife paketi dı

Tarife paketi kapsamında arama yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Lojistik hizmet bedeli faturaya ilave edilir. Abonelik evraklarını kendi gönderen Abonelere lojistik hizmet bedeli yansıtılmaz.

Abonenin cihaz taksitleri bitmeden hizmetlerden cayması durumunda kalan modem/cihaz taksit tutarı, tüm indirim, iade ve iskontolar aboneye son dönem faturasında fatura edilir.

Aktivasyon ücreti ilk faturanıza indirim olarak yansıtılır, Abonelik iptalinde son dönem faturasına yansıtılır. 12 Ay boyunca hizmet alan Abonelerimizden bu ücret tahsil edilmez.

Hizmete ilişkin faturalar e-fatura olarak aboneye iletilir.

Fatura tarihini takip eden 28 gün içerisinde ödeme yapılmaması durumunda hizmet 1 hafta süre kapatılır ve abonenin faturasına kapama – açma bedeli olarak ilave edilir.

ORIS, modem marka ve modeli değişilkliği hakkını saklı tutar.

ORIS, tarifesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Evinizde telefon veya internet hizmetiniz mevcut değilse evde kurulum hizmeti 120₺’dir. İlk iki faturanıza, üç taksit şeklinde 40₺ yansıtılır. Aboneliğin 3 fatura dönemi dolmadan iptal edilmesi durumunda, kalan kurulum hizmeti taksiti son faturaya yansıtı

Evde kurulum hizmeti almış olan Abone’lerin sözleşmeyi fesh etmesi durumda, evde kurulum hizmeti ücreti ayrıca faturalandırılacaktır.

VDSL Modem peşin ödemede 220₺ 'dir. Taksitli modem almak isteyen abone, 12 ay taksit ile aylık taksit ücreti 24₺ olarak abone hizmet faturalarına eklenecektir.

Atyapısı Fiber olan Abone’ler için mevcut faturalarına ek olarak, aylık 10₺ fiber modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumda 320₺ olan fiber modem ücreti Abone'nin son dönem faturasına

Süper İnternet 16 tarife paketi ücreti vergiler dahil aylık 84,90₺’dir. Mevcut telefon hattı üzerine internet hizmeti alan Abonelerimizden 10₺ yalın hat ücreti alınmaz.

Paket aşımı arama yönleri ücretlendirmesi: Yurt içi sabit yönlere; 0,19₺, yurt içi GSM yönlere; 0,19₺, uluslararası 1. kademe PSTN; 0,5433₺, uluslararası 1. kademe GSM; 1,0459₺,’dir.

Statik IP talep edilmesi durumunda faturaya ilave 20₺ olarak ücretlendirilir.

Yalın hat ücreti aylık 20₺’dir. Süper İnternet paketine özel olarak 10₺ olarak faturaya ilave edilir.

Süper Telefon paketi, Her yöne 1.000 dk. 29,90₺’dir. Süper İnternet paketine özel olarak, 9₺ indirimli olarak 20,00₺ olarak faturaya ilave edilir.

Lojistik ücreti 40₺’dir.

Aktivasyon ücreti, hizmet başına 25₺’dir.

Hizmet kapama – açma ücreti ses hizmeti için 10₺, internet hizmeti için 20₺ olarak abonenin faturasına ilave edilir.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x