ORIS Telekom Fiber - 100 Mbit - Limitsiz - Süper İnternet 100 Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
100 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 114,90 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

ORIS Telekom Fiber Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2021

Süper İnternet 100 Mbps'e kadar ev interneti tarifesi taahhütsüz ve limitsizdir.

Süper İnternet 100 ev interneti tarifesi 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Süper İnternet 100 ev interneti tarifemizden yalnızca bireysel Abonelerimiz yararlanabilir.

Evinde telefon veya internet hizmeti bulunmayan ve fiber altyapıya sahip olmayan Abonelerimiz için evde kurulum hizmeti verilecektir.

Süper İnternet tarifesi kapsamında yeni abonelerimiz peşin veya taksitli seçeneklerinden birini tercih ederek kablosuz modem (VDSL veya fiber modem) alabilir. Ücretsiz modem verilmemektedir.

Abonenin internet altyapısı yüksek hız kullanımına uygun ise modeminin de, altyapısına uygun olarak VDSL ya da fiber modem olması gerekmektedir.

Abonenin altyapısı fiber altyapı ise fiber modem aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecek olup, abonelik iptalinde modemin bize, Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin gönderilmemesi ya da hasar olması durumuda modem ücreti abonenin

Tarife, internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 0850 470 07 24 ORIS Telekom Ücretsiz Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirsiniz.

Abone internet hattının bulunduğu yerdeki Süper İnternet için 100 Mbps’e kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Abonemiz, statik IP talep edebilir. Statik IP ücreti aylık olarak faturaya yansıtılır.

Yalın hat talep edilmesi durumunda faturaya ilave edilerek hizmet verilebilir.

Tarifeye ilave olarak Süper Ses Paketi alınabilir. Süper Ses Paketi ile sunulan dakikalar şehir içi, şehirler arası, GSM, Uluslararası 1. kademe PSTN, alternatif operatör aramaları (STH) ve 444 yönlere yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife paketi dışı

Tarife paketi kapsamında arama yönleri için ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Lojistik hizmet bedeli faturaya ilave edilir. Abonelik evraklarını kendi gönderen abonelere lojistik hizmet bedeli yansıtılmaz.

Abonenin cihaz taksitleri bitmeden hizmetlerden cayması durumunda kalan modem/cihaz taksit tutarı, tüm indirim, iade ve iskontolar aboneye son dönem faturasında fatura edilir.

Aktivasyon ücreti ilk faturanıza indirim olarak yansıtılır, Abonelik iptalinde son dönem faturasına yansıtılır. 12 Ay boyunca hizmet alan Abonelerimizde bu ücret tahsil edilmez.

Hizmete ilişkin faturalar aboneye e-fatura olarak iletilir.

Fatura tarihini takip eden 28 gün içerisinde ödeme yapılmaması durumunda hizmet 1 hafta süreyle kapatılır ve abonenin faturasına kapama – açma bedeli ilave edilir.

ORIS, modem marka ve model değişikliği hakkını saklı tutar.

ORIS, ev interneti tarifesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Evinizde telefon veya internet hizmetiniz mevcut değilse ve fiber altyapıya sahip değilseniz evde kurulum hizmeti 120₺’dir. İlk üç faturanıza, üç eşit taksit şeklinde 40₺ yansıtılır. Aboneliğin 3 fatura dönemi dolmadan iptal edilmesi durumunda, kalan kuru

Evde kurulum hizmeti almış olan Abonelerin sözleşmeyi fesh etmesi durumda, evde kurulum hizmeti ücreti ayrıca faturalandırılacaktır.

VDSL modem peşin ödemede 220₺ 'dir. Taksitli modem almak isteyen abone, 12 ay taksit ile aylık taksit ücreti 24₺ olarak abone hizmet faturalarına eklenecektir.

ADSL modem tercih eden Aboneler için faturalarına ek,10₺ ADSL modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumda 250₺ olan ADSL modem ücreti Abone'nin son faturasına eklenir.

Altyapısı Fiber olan Abone’ler için mevcut faturalarına ek, aylık 10₺ fiber modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumda 320₺ olan fiber modem ücreti Abone'nin son dönem faturasına ekleni

“Süper İnternet 100” tarife paketi ücreti vergiler dahil aylık 134,90₺’dir. Mevcut telefon hattı üzerine internet hizmeti alan Abonelerimizden 10₺ yalın hat ücreti alınmaz.

Paket aşımı arama yönleri ücretlendirmesi: Yurt içi sabit yönlere; 0,19₺, yur tiçi GSM yönlere; 0,19₺, uluslararası 1. kademe PSTN; 0,5433₺, uluslararası 1. kademe GSM; 1,0459₺,’dir.

Statik IP talep edilmesi durumunda her ay 20₺ olarak ücretlendirilir ve faturaya ilave edilir.

Yalın hat ücreti aylık 20₺’dir. Süper İnternet paketine özel olarak 10₺ olarak faturaya ilave edilir.

Süper Ses paketi, Her yöne 1.000 dk. 29,90₺’dir. Süper İnternet paketine özel 20,00₺ olarak faturaya ilave edilir.

Lojistik ücreti 40₺’dir.

Aktivasyon ücreti, hizmet başına 25₺’dir. İnternet + yalın hizmeti kullanan Aboneler için 50₺ olarak ücretlendirilir.

Hizmet kapama – açma ücreti ses hizmeti için 10₺, internet + yalın hat hizmeti için 30₺'dir ve abonenin faturasına ilave edilir.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x