Millenicom - 16 Mbit - Limitsiz - Enuygun’a Özel Limitsiz Fiber Internet Kampanyası, 16 Mbps Hızında, Fiber Internet, Limitsiz, Taahhütsüz, Kotasız, 7/24 Çağrı Merkezi Desteği Tarife Detayları

Bağlantı Türü
ADSL
Bağlantı Hızı
16 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahhütsüz
Modem Hediyesi
Modem hediyesi yok
Aylık Ücret
Aylık 89,90 TL - Taahhütsüz
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Millenicom Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 02-06-2022

Fiyatlarımıza %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir. Vergi oranında değişiklik yapılması durumunda Millenicom, vergi farkını müşteriye yansıtma hakkını saklı tutar.

Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir; mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Millenicom internet ve/veya telefon hizmetini Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunacaktır.

Türk Telekom FTTH altyapısındaki müşterilerimizden aylık 20 TL modem kira bedeli alınacaktır. Görsellerde belirtilen fiyatlara 20 TL modem kullanım ücreti dahildir.

Kampanya kapsamında kurulum ücreti 150 TL’dir ve 3 taksit şeklinde faturaya yansıtılacaktır. Türk Telekom altyapısında farklı operatörden geçiş yapacak müşteriler için kurulum hizmeti ve kurulum ücreti bulunmamaktadır.

Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet alınır.

Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, internet ve sabit telefon hizmetleri için hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.

Kota ve AKN uygulaması olmaksızın, kampanya kapsamında 8 ve 16 Mbps’e kadar hız seçeneklerinden seçilen tarifeye ve altyapıya uygun hızda internet hizmeti sunulacaktır.

İnternet hizmet bedelinin kampanyasız ücreti, yalın erişimli 240 TL, PSTN erişimli 225 TL dir. Taahhütsüz kampanya kapsamında internet ve telefon paket ücretleri için cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

Taksitli olarak modem satın alındığı durumlarda, modem taksitleri sona ermeden aboneliğin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde, kalan modem taksitlerinin tamamı müşterinin son faturasına yansıtılır. Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci

Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için müşteri, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde info@milleni.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir.

Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için müşteri, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde info@milleni.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir.

İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli müşterinin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.

Müşteriye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda müşteri SMS ile bilgilendirilecektir.

FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem altyapı operatörü tarafından gönderilecektir.

Bu nedenle müşterinin ad-soyad ve iletişim bilgileri altyapı operatörü ile paylaşılacaktır.

FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısındaki müşteriler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan cihaz(lar)ı, 10 gün içinde Millenicom’un anlaşmalı olduğu kargo firmasının herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir.

İade edilmemesi durumunda 251 TL cihaz bedeli son faturasına yansıtılacaktır

Müşterinin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan cihaz(lar)da oluşan arıza ve cihaz kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir. Millenicom modem görseli temsilidir ve verilecek modem Millenicom tarafından beli

Millenicom, modem markası ve paket içi ve paket dışı ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Uyuşmazlıkların çözümünde müşteri, hizmeti satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu tüketici sorunları hakem heyeti veya tüketici mahkemesine başvurabilir.

Müşterinin aldığı paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.

Diğer Ücretler: İnternet Nakil Ücreti : 54,90 TL, Hat Kısıtlama & Açma Ücreti: 49,90 TL, Hat Dondurma: 49 TL Statik IP: 29,90 TL

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x