Digiturk Fiber - 24 Mbit - 75 GB - 24 Mbps 75 GB Giriş Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
FIBER
Bağlantı Hızı
24 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
75 GB
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Kablosuz modem ücretsiz
Aylık Ücret
24 ay 74,00 TL (Aylık ortalama: 74,00 TL)
Aktivasyon Ücreti
Ücretsiz
Modem Kurulum Ücreti
Abonenin sorumluluğundadır
Statik Ip Ücreti
--
Modem Ücreti
Hediye
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Digiturk Fiber Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2021

Fiber internet altyapısı mevcut olan abonelerde yalın (telefonsuz) internet fiyat farkı yoktur.

Başvuru formumuzu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ev internet paketiniz için modem ücreti ödemezsiniz. Fiber internet paketi ancak abonenin altyapısına göre (Turkcell Superonline) belirlenmektedir. Alacağınız hızlar yukarıdaki tablodaki hız

Tabloda bulunan tüm paketlere Digiturk Başlangıç paketi dahildir. Hem limitsiz internet hem de TV paketi ile birlikte almış olursunuz.

Mevcut Superonline aboneleri, evde internet kullanan aboneler ve yeni internet tarife ve kampanyalarından faydalanmak isteyen aboneler başvuru talebinde bulunarak kurulum randevusu alabilir. Kurulumlar ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Digiturk internet paketinden eğer Fiber internet olarak faydalanacaksanız bu hizmeti yalın internet (Telefonsuz internet) olarak almak için aşağıdaki tabloda bulunan fiyatlara ek ücret eklemenize gerek yoktur. Superonline fiber altyapısı olan bölgelerde i

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x