Digiturk ADSL - 8 Mbit - 50 GB - 8 Mbps 50 GB/Kota Başlangıç Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
ADSL
Bağlantı Hızı
8 Mbit
Aylık Kullanım Limiti
50 GB
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Kablosuz modem ücretsiz
Aylık Ücret
24 ay 68,00 TL (Aylık ortalama: 68,00 TL)
Aktivasyon Ücreti
Ücretsiz
Modem Kurulum Ücreti
Abonenin sorumluluğundadır
Statik Ip Ücreti
--
Modem Ücreti
Hediye
Kota Aşım Ücreti
--

Bu tarife ilgilinizi çekti mi?

Digiturk ADSL Beni Arasın

Ek Bilgiler

Son başvuru: 31-12-2021

Yukarıdaki tablodaki fiyata telefonsuz ve limitsiz internet için +10 TL ilave edilecektir. (Fiberi olanlarda fiyat farkı yansıtılmaz.)

Başvuru formumuzu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ev internet paketiniz için modem ücreti ödemezsiniz. ADSL/VDSL paketi ancak abonenin altyapısına göre (Türk Telekom) belirlenmektedir. Alacağınız hızlar Mbps’ye kadar olduğundan santral mesa

Tabloda bulunan tüm paketlere Digiturk Başlangıç paketi dahildir. Hem limitsiz internet hem de TV paketi ile birlikte almış olursunuz.

Digiturk internet paketinden eğer ADSL/VDSL internet olarak faydalanacaksanız bu hizmeti yalın internet (Telefonsuz internet) olarak almak için aşağıdaki tabloda bulunan fiyatlara +10 TL eklemeniz gerekecektir. Superonline fiber altyapısı olan bölgelerde

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.

Özel Simge Açıklamaları

Bağlantı seçeneğinin özellikleri

Tarifeye özel hediye

Dikkat edilmesi gereken özellik

Tarife hakkında bilgi

x