Turkcell, Turkcell Oyna İzle Paketi

Sadece oynamak yetmez diyorsan Oyna İzle Paketi'yle hem Youtube'dan oyun videolarını izle hem de PUBG Mobile ve seçili oyunlarda geçerli internet ile eğlencenin tadını çıkar! Youtube, PUBG Mobile ve oyunlarda* geçerli 5GB

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  19,00 TL / ay
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
19,00 TL / Ay

Başvuru Formu

+90
* Yeni abonelik ve numara taşıma işlemleri için geçerlidir.
 • *Paket içeriğinde yer alan oyunlar: PUBG Mobile
 • Anlaşmalı oyun şirketlerinin Turkcell’in bildireceği oyunlarında ve Youtube’da geçerli 5 GB internet içeren Turkcell Oyna İzle Paketinin ücreti tüm vergiler dahil 19TL'dir. Paketten Bireysel Kurumsal Faturalı Faturasız aktif Turkcell aboneleri yararlanacak olup paket kapsamında; anlaşmalı şirketler tarafından kendi oyunlarına ait olduğu bildirilen IP adreslerinde ve Youtube’da geçerli toplam 5 GB internet sunulacaktır. Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket içeriğinde verilen fayda geçerli uygulamaların içinden yönlendirilen üçüncü partilerin mecralarında geçerli değildir. Abonenin, oyunları oynayabilmesi için üçüncü parti mecralarda kullanabileceği interneti olması gerekmektedir. Abone, Paket üyeliğini iptal etmediği sürece her ay otomatik olarak 19TL'ye yenilenecektir. Paket bitiminde abonede başka bir paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paketteki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır. Başvuru SMS’i ücretsizdir.

Seçimleriniz

Ücretler
Turkcell Oyna İzle Paketi Tarifesi
19,00 TL
Toplam Ücreti
19,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 02-01-2020

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x