Turkcell, Şampiyon Paket

Turkcell'den Sarı Kırmızı Destek Paketi'ni al, hem Galatasaray kazansın hem sen kazan. Galatasaray'ın attığı her gol için hediye internetten maç biletine ve sana özel birçok ayrıcalıktan faydalan. 500 DK BiP'TEN HER YÖNE ARAMA Fizy Radyo Çalarken Dinlet Goller Cepte Lifebox

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  9,00 TL / ay
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
9,00 TL / Ay

Başvuru Formu

+90
Kişisel verileriniz Aydınlatma Metni kapsamında işleniyor.
* Yeni abonelik ve numara taşıma işlemleri için geçerlidir.
 • *Türkiye kupası maçlarının uzatma devresinde atılan goller ve edinilen galibiyetler dahil değildir.
 • Bu faydalar: VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında) Stadyumda yer alan Aile (Çocuk) Tribününde maç izleme hakkı İmzalı forma ve top Antrenman ziyareti Yurt dışı maçlarına takım uçağıyla gitme ve maç bileti GS Store'lar ve online mağazada indirim Galatasaray Müze bileti Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)
 • Şampiyon paket sahipleri Galatasaray'ın kazandığı her resmi maçta* günlük 1GB internet kazanırlar ! Ek olarak Goller Cepte uygulamasını indirdikleri takdirde GS'ın lig ve kupa maçlarında attığı her gol başına haftalık 200MB, Şampiyonlar Ligi'nde attığı her gol başına haftalık 400MB internet kazanırlar.
 • Tüm destek paketlerinin değişkenlik gösterebilen katılım hakları ile yararlanacağı telekomünikasyon harici faydalar; 1) BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı aracılığıyla yapılacak yarışmalar ile 2) GS sosyal medya kulüp hesaplarından yapılacak yarışmalar ile dağıtılacaktır. Kazanılan futbol bilet faydaları passolig ile verileceğinden kazanan kişilerin hesabına SMS gönderimi ile bildirilir. Diğer faydalar ise yine BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı veya kulüp sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
 • Tüm Turkcell ses hattı müşterileri mevcut paketlerine ek olarak Şampiyon Paket'ten yararlanabilir. Şampiyon Paket kapsamında BiP'ten her yöne geçerli 500 dakika, Fizy’den seçili radyoları dinleme, Çalarken Dinlet servisi, Goller Cepte Standart Paketi ve Lifebox Hoş Geldin Paketi (5GB saklama alanı) verilecektir. Paket bitiminde abonede başka bir paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Abone Paket üyeliğini iptal etmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket faydaları 3. kişilere devredilemez. 8 Ocak 2020 itibarıyla toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 35TL ve üzerinde bulunan faturasız müşterimizin Turkcell Nakit POS’larından kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 35TL’nin altına indirmesi veya tek seferde Turkcell Nakit POS’larından en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir.Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Seçimleriniz

Ücretler
Şampiyon Paket Tarifesi
9,00 TL
Toplam Ücreti
9,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 13-01-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x