Turkcell, Kurumsal M2M Akıllı Yurt Dışı Dünyası

M2M hatları da artık yurt dışında Akıllı Yurt Dışı Dünyası avantajlarından faydalanabiliyor. Akıllı Yurt Dışı Dünyası ile bulunduğunuz ülkede, kullanım miktarınıza en uygun paket ile ücretlendirilirsiniz. Paketiniz ilk kullanımla otomatik devreye girer.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  6,00 TL / ay
 • İnternet
  2 MB
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
6,00 TL / Ay
 • 1. Grup İnternet Ülkeleri: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Özbekistan, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan
 • 2. Grup İnternet Ülkeleri: Afganistan, Anguilla, Antigua & Barbuda, Arjantin, B. Karayipler, Bahamalar, Bahreyn, Barbados, Bhutan, Cape Verde (Yeşilburun Adaları), Cezayir, Çad, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Endonezya, Fas, Filipinler, Gana, Grenada, Grönland, Guyana, Haiti, Hindistan, Hollanda Antilleri, Jamaika, Japonya, Jersey Adası, Kamboçya, Kanal Adaları, Kayman Adaları, Kenya, Kolombiya, Kongo, Kuveyt, Lübnan, Madagaskar, Malawi, Man Adası, Martinik, Mauritius / Moris Adaları, Meksika, Moğolistan, Myanmar, Nijerya, Nikaragua, Pakistan, Paraguay, Peru, St. Kitts ve Nevis, St. Lucia, St. Vincent ve Grenadines, Sudan, Suriname, Swaziland Krallığı, Şili, Turks ve Caicos Adaları, Uganda, Umman, Ürdün, Vietnam, Virjin Adaları, Zambiya
 • Çağrı merkezi ve kurumsal müşteri temsilciniz yardımıyla M2M Akıllı Yurt Dışı Dünyası’na üye olabilir, iptal edene kadar sistem içerisinde kalmaya devam edersiniz. Bulunan ülkeye göre abonenin paketleri açılır. Sisteme katılım ücretsizdir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • M2M hattı ile yurt dışında yapılan SMS kullanımları Standart Dünya Tarifesi üzerinden 1,52 TL/Adet olarak ücretlendirilir.
 • Paketler kullanımla birlikte online tanımlanır ve 1 ay boyunca geçerlidir.
 • Paketlerin ücretlendirme periyodu 1 KB'tır.
 • Paketten yararlanılabilmesi için hattın yurt dışı kullanımına açık olması gerekmektedir.
 • Sisteme üye olmanın sabit ücreti yoktur.
 • Turkcell, sunulan hizmetin ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunulması, hatların trafik taşımak amacıyla kullanılması ve kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları sınırlandırma, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar.
 • Yurt dışında ilk kullanım ile, bulunduğu ülkede geçerli kademe aktiflenir ve en alt kademe ücreti ve içeriği hattına yansıtılır. Abone bir üst kademeye denk gelen kullanım mertebesine ulaşırsa, bir üst kademeye geçirilir ve hattına sadece bulunduğu kademenin ücreti yansıtılacak şekilde faturası düzenlenir.
 • Yurt dışında kullanım yapılmazsa ücret yansıtılmaz.

Seçimleriniz

Ücretler
Kurumsal M2M Akıllı Yurt Dışı Dünyası Tarifesi
6,00 TL
Toplam Ücreti
6,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 06-03-2023

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x