Turkcell, Kırmızı Paket

Turkcell'den Sarı Kırmızı Destek Paketi'ni al, hem Galatasaray kazansın hem sen kazan. Turkcell uygulamalarından hediye maç biletine, sana özel birçok ayrıcalıktan faydalan. 250 DK BiP'TEN HER YÖNE ARAMA Fizy Radyo Çalarken Dinlet

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  7,00 TL / ay
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
7,00 TL / Ay

Başvuru Formu

+90
Kişisel verileriniz Aydınlatma Metni kapsamında işleniyor.
* Yeni abonelik ve numara taşıma işlemleri için geçerlidir.
 • Tüm destek paketlerinin değişkenlik gösterebilen katılım hakları ile yararlanacağı telekomünikasyon harici faydalar; 1) BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı aracılığıyla yapılacak yarışmalar ile 2) GS sosyal medya kulüp hesaplarından yapılacak yarışmalar ile dağıtılacaktır. Bu faydalar: VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında) Stadyumda yer alan Aile (Çocuk) Tribününde maç izleme hakkı İmzalı forma ve top Antrenman ziyareti Yurtdışı maçlarına takım uçağıyla gitme ve maç bileti GS Store'lar ve online mağazada indirim Galatasaray Müze bileti Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray’ın ev maçlarında)
 • Tüm destek paketlerinin değişkenlik gösterebilen katılım hakları ile yararlanacağı telekomünikasyon harici faydalar; 1) BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı aracılığıyla yapılacak yarışmalar ile 2) GS sosyal medya kulüp hesaplarından yapılacak yarışmalar ile dağıtılacaktır. Kazanılan futbol bilet faydaları passolig ile verileceğinden kazanan kişilerin hesabına SMS gönderimi ile bildirilir. Diğer faydalar ise yine BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı veya kulüp sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
 • Tüm Turkcell ses hattı müşterileri mevcut paketllerine ek olarak Kırmızı Paket'ten yararlanabilir. Kırmızı Paket kapsamında BiP'ten her yöne geçerli 250 dakika, Fizy’den seçili radyoları dinleme ve Çalarken Dinlet servisi verilecektir. Paket bitiminde abonede başka bir paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Abone Paket üyeliğini iptal etmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket faydaları 3. kişilere devredilemez. Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Seçimleriniz

Ücretler
Kırmızı Paket Tarifesi
7,00 TL
Toplam Ücreti
7,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 13-04-2021

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x