Turkcell, Fırtına Kurumsal 2 GB Taahhütlü

Fırtına Kurumsal 2 GB tarifesi yurt içi her yöne 1000 dakika, 100 Sms ve 2GB internet içermektedir.. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 65 TL dir. Tarifeden 61CELL (561 ön numarası ile aşlayan Turkcell hatları) kurumsal hat sahibi aboneler yararlanabilir.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  35,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 1.000 DK
 • İnternet
  2 GB
 • SMS
  Her Yöne 100 SMS
 • Taahhüt
  12 Ay
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
35,00 TL / Ay
 • Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Bu tarifedeki müşterilerimiz Tarifen Yurtdışında Geçerli özelliğinden otomatik olarak yararlanabilirler.
 • Fırtına Kurumsal 2 GB yıllık abonelik kampanyası kapsamında, 61CELL’e önceki 3 ay içerisinde yeni tesis veya numara taşıma ile gelen kurumsal hat sahipleri 12 ay taahhüt vererek Fırtına Kurumsal 2 GB paketinden aylık 35 TL’ye; mevcut aboneler aylık 35 TL’ye faydalanabilirler. yurt içi her yöne 1000 dakika, 100 Sms ve 2GB internet içermektedir.. Tarifeden 61CELL (561 ön numarası ile aşlayan Turkcell hatları) kurumsal hat sahibi aboneler yararlanabilir.
 • İnternet için ise hız 5kbps’e kısıtlanacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar bir sonraki aya devretmez. Ücretlendirme periyodu konuşmalarda 6 saniye, internet kullanımlarında 1 kbps'dır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacı dışında kullanıldığını tespit etmesi durumunda hattı kapatma hakkını saklı tutar. Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez, bir sonraki aya devretmez.
 • Paket faydaları bittiğinde devam eden kullanımlar için yurtiçi her yöne her 250 dakikaya kadar olan konuşma için vergiler dahil 19TL, yurtiçi her yöne her 250 kısa mesaja kadar kullanımlar için 19TL, yurt içi cepten internet kullanımlarında ise her 1GB’a kadar olan kullanımlar için 24TL ödeyeceklerdir. Paket dışı kullanımlar 10 kademe boyunca tekrar edecek olup, sonraki kullanımlar için ses ve sms/mms baz tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

Seçimleriniz

Ücretler
Fırtına Kurumsal 2 GB Taahhütlü Tarifesi
35,00 TL
Toplam Ücreti
35,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 30-12-2020

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x