Turkcell, Akıllı Dünya Tarifesi - 1. Grup - Konuşma ve SMS

Kullanımla otomatik devreye giren Akıllı Dünya Tarifesi sayesinde rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret ödemezsiniz. Dakikalarınızı SMS olarak da kullanabilirsiniz.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  60,00 TL / ay
 • Dakika
  Yurt Dışına 30 DK
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
60,00 TL / Ay

Başvuru Formu

+90
Kişisel verileriniz Aydınlatma Metni kapsamında işleniyor.
* Yeni abonelik ve numara taşıma işlemleri için geçerlidir.
 • Akıllı Dünya 1. Grup Konuşma ve SMS Geçerli Ülkeler: ABD, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Grönland, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Nikaragua, Norveç, Pakistan, Panama, Paraguay, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Şili, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan
 • Akıllı Dünya Tarifesi, yurt içi tarifelerinden bağımsız tüm faturalı Turkcell'liler için paketsiz yurt dışı kullanımlarında otomatik devreye girer, katılmak için ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur.
 • Akıllı Fatura, Akıllı Dünya tarifesi kapsamındaki kullanımları kısıtlamaz.
 • Dakikalarınızı hem gelen aramalarda hem de giden aramalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca, dakikalarınızı SMS olarak da kullanabilirsiniz. (1 dakika = 1 SMS)
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • İnternet, dakika ve SMS’i bir arada içeren faturalı paketlerdeki / tarifelerdeki tüm Turkcell’liler yurt dışında geçerli ülkelerde tarifelerinin özelliği gereği öncelikli olarak “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” özelliği ile günlük ek ücret karşılığında yurt içi tarifelerini aynen Türkiye’deymiş gibi kullanabilirler. Bu özelliği iptal etmek için IPTAL SUPERYURTDISI yazıp 2200’a gönderilebilir. İptal edildiğinde, özellikle başka bir paket tercihi yapılmadığı durumda Akıllı Dünya Tarifesi devreye girer.
 • Tarifenizin içinde bulunduğunuz fatura dönemi içerisinde kullandığınız gün kadarı ilk faturanıza, kalan günlerin tutarı 2. faturanıza yansır. Tamamını kullanmanız durumunda tüm ücret bulunduğunuz fatura dönemine yansır.
 • Ücretlendirme periyodu, konuşmalarda 60 saniye (KKTC dahil) ’dir.

Seçimleriniz

Ücretler
Akıllı Dünya Tarifesi - 1. Grup - Konuşma ve SMS Tarifesi
60,00 TL
Toplam Ücreti
60,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 05-01-2023

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x