Türk Telekom, Sürprizsiz Fatura Tarifesi 300 dk

Siz de Sürprizsiz Fatura Tarifesi ’ne geçin tarifeniz limitinde dursun, faturanızın kontrolü hep sizde olsun. Faturanız sürpriz olmasın, fatura tutarını siz belirleyin.

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  30,60 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 300 DK
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
30,60 TL / Ay
 • Abonelerin aktivasyonu SMS ve data kullanımına kapalı olarak yapılacaktır. SMS ve data kullanımının açtırılmak istenmesi durumunda, şirket yetkilisinin çağrı merkezini araması yoluyla kullanıma açılabilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan Paket dakikaları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Sunulan Paket dakikaları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi (İŞLETMECİ hatlarına, diğer GSM yönlerine ve sabit hatlara) kullanımlarda geçerlidir. Paket dakikaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.Paket dakikaları 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, SMS gönderimlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Sürprizsiz Fatura Tarifesi aboneleri; ek bir data paketi satın almadıkları durumunda; yurtiçi data kullanımı aşağıdaki gibi ücretlendirilecektir. 0-1 MB arası 4,08 TL 1-10 M​B arası 15,3 TL 10-50 MB arası 15,3 TL ve 10 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 1,02 TL, 50 MB üzeri kullanımlarda 56,1 TL ve 50 MB üzeri kullanılan her 1 MB için 0,51 TL
 • Sürprizsiz Fatura Tarifesi aboneleri; ek bir SMS paketi almadıkları durumda, yurtiçi her yöne SMS 41,56 Krş./SMS ücretlendirilecektir.
 • Sürprizsiz Fatura Tarifesi aboneleri; yukarıda sunulan dakika paketlerini satın almadıkları durumda, yurtiçi her yöne konuşmaları 57,83 Krş/dk olarak ücretlendirilecektir.
 • Sürprizsiz Fatura Tarifesi; yeni aktivasyon ve numara taşıma ile tarifeye dâhil olan kurumsal aboneler ile mevcutta kurumsal abonesi olan ya da bireysel abonelikten kurumsal aboneliğe geçiş yapanlara açık olacaktır.
 • Tarife, limitinde duran tarife olması sebebiyle, Paket kapsamında sunulan dakikalar bittiğinde yalnızca operatör şirketler yönüne görüşme yapılabilecektir. Operatör içi şirketler yönüne aramalar dışında arama yapılamayacak olup bu durumda aşım ücreti hesaplanmayacak ve aboneye yansıtılmayacaktır.

Seçimleriniz

Ücretler
Sürprizsiz Fatura Tarifesi 300 dk Tarifesi
30,60 TL
Toplam Ücreti
30,60 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 07-01-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x