Türk Telekom, Pttcell Seçmeli 300

İhtiyacınıza uygun konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketlerini seçin, seçtiğiniz kadar ödeyin! Pttcell Seçmeli Tarife ile abonelerimiz, tarife kapsamında sunulacak olan ses, sms ve cepten internet paketleriyle diledikleri tarifeyi oluşturabilirler. Üstelik bu tarifede hangi ses paketini seçerseniz seçin, Pttcell Seçmeli Tarifedeki tüm abonelerle sınırsız konuşun, tasarruf edin!

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  29,58 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 300 DK
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
29,58 TL / Ay
 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Paketlere kayıt ve iptal, Pttcell Müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Pttcell Seçmeli Tarifede bulunan kurumsal müşterilerimiz her bir paketten en fazla bir tane satın alabilecektir.
 • Pttcell Seçmeli Tarifede olan kurumsal müşterilerimiz sadece belirtilen Dakika, SMS ve Cepten internet paketlerini satın alabileceklerdir. Türk Telekom tarafından kurumsal/bireysel müşterilerimize sunulan diğer SMS, Dakika ve cepten internet paketlerinden yararlanamayacaktır.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Seçimleriniz

Ücretler
Pttcell Seçmeli 300 Tarifesi
29,58 TL
Toplam Ücreti
29,58 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 24-11-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x