Türk Telekom, İçim Rahat Kampanyası Taahhütsüz

Faturalı İçim Rahat tarifesine gelerek geçerek 12 fatura dönemi mobilin faturalı tarifelerinde kalma sözü veren ev telefonu veya evde internet müşterileri, İçim Rahat tarifesi ile aylık her yöne 750 DK ve 500MB cepten internetten 45TL yerine 20TL’ye faydalanıyor!

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  45,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 750 DK
 • İnternet
  500 MB
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
45,00 TL / Ay
 • 05 Mart 2020 itibarıyla tarifenin taahhütsüz aylık ücreti,tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan müşterilerimiz için 45 TL olarak güncellenmiştir.
 • Aboneliği iptal olan müşterimizin ev telefonu veya evde internette başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında faydalanmış indirim sona erecek, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Abonenin ev telefonu ve evde internette, ilettiği TCKN'ye bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda kampanya Türk Telekom aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Türk Telekom'da aktif abonelik bulunmaması durumunda evde internette aktif aboneliği sorgulanarak evde internet aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Hem ev telefonu hem de evde internette aktif abonelik bulunmaması durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • İçim Rahat Kampanyasından, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla faturalı İçim Rahat tarifesine geçen tüm müşteriler faydalanabilir.
 • İçim Rahat tarifesine gelerek 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşterilerin, ev telefonu veya evde internete kayıtlı bir TC Kimlik Numarasını SMS yoluyla bildirmeleri durumunda iletilen TCKN'ye ait ev telefonu ya da evde internette en az 1 aktif bireysel abonelik olduğu sonucu alınırsa taahhüt karşılığında tarife aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca aylık 45 TL yerine 20 TL olarak uygulanacaktır. Kampanyanın indirimli tarife ücretinden yararlanabilmek için iletilen TCKN'ye ait sadece bir tane ev telefonu veya evde internet aktif Bireysel abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla ev telefonu ya da evde internet aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif ev telefonu ya da evde internetbireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif Türk Telekom ya da TTNET bireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir.
 • Kampanya, kampanyaya kayıt itibariyle 12 fatura dönemi boyunca en az 1 adet ev telefonu veya evde internette aktif bireysel aboneliğin bulunması ve 12 fatura dönemi boyunca, abonenin İçim Rahat tarifesinde kaldığı sürece geçerlidir.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir mobil hat faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanılan ev telefonu ya da evde internet hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda hem ev telefonu hem de evde internetteki diğer bireysel abonelikleri sorgulanacak, iki firmadan birinde herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde TT Mobil'in sunmuş olduğu SIM Kart değişikliği gerektirmeyen diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek, sonrasında hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Müşterilerimizin indirimli fiyattan faydalanabilmeleri için RAHAT yazıp boşluk bırakarak ev telefonu veya evde internette aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No'larını 5555 'e SMS yoluyla iletmeleri ve gelene SMS'e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Seçimleriniz

Ücretler
İçim Rahat Kampanyası Taahhütsüz Tarifesi
45,00 TL
Toplam Ücreti
45,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 22-02-2021

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x