Türk Telekom, Evimde Mobil Wifi 50 GB Tarifesi

Mobil WiFi Tarifeleri ile internetiniz yanınızda! ​Evimde Mobil WiFi tarifeleri ile dilediğiniz yerden internete bağlanmanın keyfini çıkartın; dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan​, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişebilirsiniz.

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  172,00 TL / ay
 • İnternet
  50 GB
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturasız
172,00 TL / Ay
 • 24.07.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,6 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 27.04.2020 tarihi itibarıyla Evimde Mobil Wifi 10GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB Tarifeleri yeni müşteri alımına kapatılmıştır.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Bir fatura dönemi içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Bu tarifeler sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Paketlere tanımlı olan ücretlendirme yapısı ve veri kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Evimde Mobil Wifi Tarifelerinde 12 ay taahhütlü tekliflerde olan müşterilerimizin taahhütleri sona erdiğinde taahhütsüz fiyatlar üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Evimde Mobil Wifi ve Evimde Mobil Wifi Modemli Tarifeleri'nin sms ücretlendirmesi 1,36 TL/SMS'tir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Modemsiz tarifelerde bir üst tarifeye geçiş mümkündür.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, Şirketimiz tarafından ilgili mevzuat ve / veya abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına neden olunması, tarife kapsamında teslim edilen cihazın, taahhüt süresi içerisinde kaybedilmesi, çalınması ve/veya herhangi bir şekilde kullanılamaz hale gelmesi, hattın devredilmesi, farklı bir operatöre taşınması halleri de dahil olmak üzere müşterilerin yükümlülüklerine uymaması durumunda, müşterilerin son faturalarına taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar taahhüt kapsamında sağlanan indirim bedellerinin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen tarife bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtacaktır.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma ve yeni hat tesisi ile tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifelere, yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile kayıt olunabilecektir.​
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Dilerseniz aşağıdan bilgilerine ulaşabileceğiniz Ek Data Paketini satın alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimizin; tarifenin ıslak imzalı taahhütnamesinde de yer aldığı üzere, yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Seçimleriniz

Ücretler
Evimde Mobil Wifi 50 GB Tarifesi Tarifesi
172,00 TL
Toplam Ücreti
172,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 01-11-2023

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x