Türk Telekom, Emniyet 15GB Tarifesi Taahhütsüz

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına özel Türk Telekom’dan çok avantajlı teklifler! Kurum çalışanlarına özel 12 ay sözünüze ayda sadece 29 TL'den başlayan fiyatlarla bol içerikli internetli tarifeler, Türk Telekom Mağazalarında! Üstelik yurt içi ücretsiz WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşma, e-dergi, Arayanıbil ve Muud Premium aboneliği avantajı ile!​​​​​

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  80,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 1.000 DK
 • İnternet
  15 GB
 • SMS
  Her Yöne 1.000 SMS
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
80,00 TL / Ay
 • Emniyet 10GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 10 GB cepten internet verilmektedir.
 • Emniyet 15GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 15 GB cepten internet verilmektedir.
 • Emniyet 20GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1500 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 20 GB cepten internet verilmektedir.
 • Emniyet 5GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 500 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet verilmektedir.
 • Lansman tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz güncel ücretler geçerli olacaktır.
 • Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 7 hat alma hakkı vardır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. 5555'e SMS göndererek taahhüt veren Abonelerin gönderdikleri taahhüt onay SMS'leri ücretsizdir.
 • Tarifeler belirtilen içerikler dışında yurt içi ücretsiz Whatsapp' ta mesajlaşma, e-dergi aboneliği, Arayanıbil servis üyeliği ve Muud Premium aboneliği ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Tarifeler kapsamında tarifeden yurt dışında servisi sunulacaktır. Emniyet 10GB, Emniyet 15GB, Emniyet 20GB tarifeleri kapsamında tarifen yurtdışında servisi, yurt dışında geçirilen ilk 3 gün ücretsiz olarak sunulacaktır. Bu servis tarifen yurtdışında servisinin geçerli olduğu ülkeleri kapsamaktadır. İlk 3 günün sonunda yurtdışında güncel fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Tarifen yurtdışında geçerli servisinde bir gün Türkiye saatine göre hesaplanmaktadır. Günlük ücret karşılığında her gün Türkiye saatiyle 24:00'a kadar kullanım yapabilirsiniz. Türkiye saatiyle 24:00'dan sonra yapılan kullanımlar için tekrar günlük ücret alınır.
 • Tarifeler kapsamında, 24 ay ücretsiz Muud Premium aboneliği verilecektir. Premium Muud aboneliği ayrıcalığından yararlanılabilmesi için EGM MUUD yazarak 5555'ten SMS ile kod ve şifre alınması gereklidir. SMS gönderimi ücretsizdir. 24 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 24 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.
 • Tarifeler kapsamında, e-dergi uygulamasında yer alan bütün dergi ve gazetelere, e-dergi'ye abone olarak erişebilirsiniz. E-dergi uygulamasında, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşmez. İndirdiğiniz dergi ve gazeteleri çevrimdışı durumda da okuyabilirsiniz. Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir. Dergi ve gazete okuyabilmek için e-dergi üyeliğinizi de başlatmanız gerekmektedir. Tarife kapsamında e-dergi kullanım hakkınızı Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz başlatabilirsiniz.
 • Tarifeler kapsamında, TT Mobil tarafından verilecek hizmetlerden olan Arayanıbil servisi, EGM tarifelerine özel olarak ücretsiz tanımlanacaktır.
 • Tarifeler kapsamında, Whatsapp uygulaması mesajlaşma hizmetlerinin kullandığı cepten internet kullanımları yurt içinde belirtilen kurallar çerçevesinde ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kullanım hakkı, Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. Whatsapp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği (Web sayfaları, youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir. Sunulan ücretsiz WhatsApp kullanım hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifelerden yararlanmak için müşterinin 4.5G uyumlu SIM kartının olması ve 4.5G hizmetine aboneliğinin sağlanmış olması gerekmektedir.
 • Tarifelere taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde TT MOBİL tarafından sunulmakta olan diğer faturalı tarifelere geçiş yapan Abone'lere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak Abone'lerin geçiş yaptıkları tarife kapsamındaki yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, TT MOBİL'in faturasız veya diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları halleri taahhüt ihlali olarak değerlendirilecek ve Abone'lerin geçiş yaptıkları tarife kapsamında ihlal tarihine kadar yararlandıkları indirimlerin toplamı ile kalan aylar boyunca ödemeyi taahhüt ettikleri indirimli ücretler toplamı kıyaslanarak düşük olan tutar cayma bedeli olarak son faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarifelerinden yararlanmak isteyen Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının Türk Telekom mağazalarına giderek kurum kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. EGM'de görevli olduğunu gösteren görev/öğrenci/emekli belgesi yeterlidir. Kurum çalışanı olmayan kişiler ise tarifelere kayıtlı müşterilerin referansıyla tarifeden faydalanabilecektir.

Seçimleriniz

Ücretler
Emniyet 15GB Tarifesi Taahhütsüz Tarifesi
80,00 TL
Toplam Ücreti
80,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 04-01-2021

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x