Türk Telekom, EGM 7 GB Tarifesi Taahhütsüz

Ayda sadece 51,93 TL’ye her yöne 1000 dakika, grup içi 5400 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB cepten internet keyfi!​​

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  95,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 1.000 DK
  Tarife İçi 5.400 DK
 • İnternet
  7 GB
 • SMS
  Her Yöne 1.000 SMS
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
95,00 TL / Ay
 • 24.07.2017 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 30 Eylül 2021 itibarıyla EGM 7GB Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 67,90 TL ve taahhütlü aylık ücreti 51,93 TL olarak güncellenmiştir. Tarifeye taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca bu artıştan etkilenmeyecek olup, revizyon sonrasında taahhütlerini yenileyecek olan müşterilerimiz için geçerli olacaktır.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarifeler kapsamındaki dakikalar, SMS'ler ve internet hakkı silinecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan grup içi 5400 dakika, yurt içi olmak şartıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Protokol Tarifeleri (Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2, EGM Kamu Mini, EGM Kamu Midi, EGM Kamu Maksi, EGM Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi, Kamu Mega Tarifeleri, EGM 2 GB,EGM 7 GB, EGM 12 GB, EGM 15 GB, Emniyet 5GB, Emniyet 10GB, Emniyet 15GB, Emniyet 20GB ) yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını ve WAP üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan numaralara yapılan gönderimleri, 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri ve web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini de kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 15 TL/100MB üzerinden ücretlendirilir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil/GPO faturalı ve faturasız tarifelerinden geçişe açık olacaktır.
 • Tarifeye yalnızca Emniyet Genel Müdürlüğü çalışan kimliğiyle veya Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifelerine kayıtlı müşterilerin referansıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifeye;Mobil Online İşlem Merkezi ve faturalı Emniyet Genel Müdürlüğü Protokol Tarifeleri'nden direkt geçiş yapılabilir.
 • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Seçimleriniz

Ücretler
EGM 7 GB Tarifesi Taahhütsüz Tarifesi
95,00 TL
Toplam Ücreti
95,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 23-11-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x