Türk Telekom, Ailece 6 GB Tarifesi

Ailece 6GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz her yöne 3000 dakika + aile içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS + 6 GB cepte internet!

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  60,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 3.000 DK
  Tarife İçi 0 DK
 • İnternet
  6 GB
 • Taahhüt
  12 Ay
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
60,00 TL / Ay
 • Ailece 6GB Tarifesi'ndeki hat çift taraflı aramalara kapatıldığında paylaşıma dahil olan müşteriler otomatik olarak Başlangıç Tarifesi'ne geçirilirler.
 • Ailece 6GB Tarifesi’ndeki faydalar toplam 5 kişiye kadar ortak paylaşımla kullanılabilir. Faturayı ödeyecek tarife sahibi müşteri Ailece 6GB Tarifesi'ne kayıt olur ve en fazla 4 kişiyi paylaşıma dahil edebilir.
 • Ailece Tarife her yöne 3000 dakika, aile içi sınırsız dakika, her yöne sınırsız SMS ve 6 GB cepte internet içermektedir. Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika Ailece 6GB Tarifesi, Ailece 15GB Tarifesi ve Ortak Tarife'deki müşteriler arasındaki görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepte internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Faturalı mobil tarifelerden geçiş yapan müşterilerimiz için tek seferlik 25TL tarife geçiş ücreti alınacaktır. Bu ücret müşterilerimizin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Faturalı müşterilerimizin 444 1 500 Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsizdir. Sonrasında;eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa bu yönlerden düşer; sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusuysa sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • İnternet ve DK kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında hem faturayı ödeyecek aile sahibine hem de paylaşımda bulunan diğer müşterilere sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Ortak paylaşıma dahil olan diğer müşteriler eğer tarife faydaları haricinde hiç kullanım yapmazlarsa bu kişilere 0TL fatura çıkacak ancak tarife faydaları haricinde kullanımlar yapıldığında (roaming, özel servisler vs.) bu ücretler paylaşıma dahil edilen kişilerin kendi faturasına yansıtılacaktır.
 • Paylaşıma dahil olan diğer müşterilerden 1,58 TL olan telsiz kullanım ücreti alınmayacaktır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Paylaşıma dahil olan numaralar sorgulama yapamaz, sorgulama faturayı ödeyecek aile sahibi tarafından yapılabilir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar bittiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan her yöne 250 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır. Kademe ücretleri KDV ve ÖİV dahil 5 TL olacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifedeki 6 GB bittikten sonra kademeli olarak maksimum 10 defa olmak üzere 500 MB internet faydası tanımlanacak olup bu haklar bittikten sonra ilgili fatura dönemi sonuna kadar internet erişim hızı 96 kbps'ye düşürülecektir. Kademe ücretleri KDV ve ÖİV dahil 5 TL olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin aylık ücretini tarife sahibi ödeyecek olup, paylaşıma davet edilen müşteriler tarifeye ilişkin aylık ücret ödemeyecektir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
 • Yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ailece 6GB Tarifesi'ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 90 TL'dir. Söz konusu müşterilerimiz tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 70 TL; 24 fatura dönemi boyunca, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 60 TL olacaktır.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Seçimleriniz

Ücretler
Ailece 6 GB Tarifesi Tarifesi
60,00 TL
Toplam Ücreti
60,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,60 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
1,55 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,60 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,60 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,75 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
1,25 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
1,25 TL/MMS
İnternet Ücreti
5,00 TL/500 MB

Diğer Telefonlar

Ücretler
Telefon

Samsung

Samsung Galaxy A2 Core
83.00 TL/Ay Tarifeye Ek
Telefon

Samsung

Samsung Galaxy A20
188.00 TL/Ay Tarifeye Ek

Son Güncelleme: 04-01-2021

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x