• Anasayfa
  • Bilgi
  • Yılbaşı programınızı erken yapın, karlı çıkın

Yılbaşı programınızı erken yapın, karlı çıkın

busraseymenoglu
Büşra Seymenoğlu
15 Kasım 2011
I
1 dk
I
39
I
Güncellenme: 16 Kasım 2022

Yeni yılı karşılarken kimimiz eğlenceyi kimimiz huzurla güzel sofralarda sevdiklerimizle, ailemizle olmayı önemseriz. Hangisini tercih edeceğinizi belirlemek elbette size düşüyor ancak sizi ve bütçenizi yakından ilgilendiren önerilerimiz var:

Bu özel günü cebinizi yakmayacak fırsatlarla değerlendirmek için planlarınızı şimdiden yapmaya başlayın. Özellikle eğer gece dilediğinizce eğlenmek ve evinize nasıl döneceğinizi düşünmek istemiyorsanız konaklamalı bir yılbaşı eğlencesini alternatif planlarınız arasına almanızda fayda var.

Yılbaşı konaklaması için çok farklı seçeneğiniz var. Eğer yaz’dan kalan son günleri tekrar hatırlamak, hatta şansınız varsa yeni yıla güneşle uyanmak isterseniz yılbaşı tatili için güney sahillerimizi tercih edebilirsiniz.

Denize girebileceğinizi söylemek zor ancak yine de kış güneşinin tadına varmak için ideal bir fırsat olabilir.

Güney sahillerimizde özellikle Antalya’da 5 yıldızlı bir yılbaşı tatilinin fiyatı tahmin ettiğiniz kadar pahalı olmayabilir. Ancak bunun için şimdiden elinizi çabuk tutmanız ve yerinizi ayırtmanız gerekiyor.

Antalya otelleri yeni yıl eğlenceleri için rezervasyonları almaya ve 2011 yılbaşı programlarını yayınlamaya başladılar. Eğer siz de birçok tatil sever gibi rezervasyonunuzu son günlere bırakacak olursanız artan fiyatlar ve daha da kötüsü hiç yer bulamamak gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer rezervasyonunuzu hemen yapmak isterseniz sitemizden en uygun İstanbul Antalya uçak biletinizi gidiş dönüş vergiler hariç kişi başı 56 TL ‘den başlayan fiyatlarla alabilir ve Antalya otelleri sayfamızdan yılbaşı konaklamanızı hemen ayırtabilirsiniz.

Romantik bir yılbaşı geçirmek için butik otelde konaklamak isteyenler Alp Paşa Otel i tercih edebilirler. Antalya kaleiçi’nin en nezih tesislerinden birisi olan Alp Paşa hem tarihi dokuyu hem de konforlu konaklamayı birlikte sunuyor.

Yılbaşında tek seçenek elbette güney sahillerimiz değil, İstanbul otelleri de konaklamalı ve konaklamasız, 2011 yılbaşı özel programları ile yeni yıla eğlenerek girmenizi garanti ediyorlar.


busraseymenoglu
Büşra Seymenoğlu
2 Yazı
Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Aynı alanda yüksek lisansını tamamlayıp, içerik editörü olarak çalışmaya başladı. Birçok yerde seyahat yazıları yazan yazar, gezmeyi ve keşfetmeyi çok seviyor. 2019’dan beri seyahat ve daha pek çok alanda yazmaya, araştırmaya ve keşfetmeye devam ediyor. Büşra, tiyatroya, kitaplara, müziğe ve doğaya bayılıyor.
Popüler Yazılar
Dünyanın EN kalabalık ülkeleri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9956194
Dünyanın EN zengin 15 ülkesi
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9949019
Türkiye’de gezilecek EN meşhur 75 yer
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9945100
Türkiye’nin huzur dolu 18 sakin şehri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9943113
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar