• Anasayfa
  • Bilgi
  • Yılbaşı programınızı erken yapın, karlı çıkın

Yılbaşı programınızı erken yapın, karlı çıkın

busraseymenoglu

Yeni yılı karşılarken kimimiz eğlenceyi kimimiz huzurla güzel sofralarda sevdiklerimizle, ailemizle olmayı önemseriz. Hangisini tercih edeceğinizi belirlemek elbette size düşüyor ancak sizi ve bütçenizi yakından ilgilendiren önerilerimiz var:

Bu özel günü cebinizi yakmayacak fırsatlarla değerlendirmek için planlarınızı şimdiden yapmaya başlayın. Özellikle eğer gece dilediğinizce eğlenmek ve evinize nasıl döneceğinizi düşünmek istemiyorsanız konaklamalı bir yılbaşı eğlencesini alternatif planlarınız arasına almanızda fayda var.

Uçak Bileti

Yılbaşı konaklaması için çok farklı seçeneğiniz var. Eğer yaz’dan kalan son günleri tekrar hatırlamak, hatta şansınız varsa yeni yıla güneşle uyanmak isterseniz yılbaşı tatili için güney sahillerimizi tercih edebilirsiniz.

Denize girebileceğinizi söylemek zor ancak yine de kış güneşinin tadına varmak için ideal bir fırsat olabilir.

Güney sahillerimizde özellikle Antalya’da 5 yıldızlı bir yılbaşı tatilinin fiyatı tahmin ettiğiniz kadar pahalı olmayabilir. Ancak bunun için şimdiden elinizi çabuk tutmanız ve yerinizi ayırtmanız gerekiyor.

Antalya otelleri yeni yıl eğlenceleri için rezervasyonları almaya ve 2011 yılbaşı programlarını yayınlamaya başladılar. Eğer siz de birçok tatil sever gibi rezervasyonunuzu son günlere bırakacak olursanız artan fiyatlar ve daha da kötüsü hiç yer bulamamak gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer rezervasyonunuzu hemen yapmak isterseniz sitemizden en uygun İstanbul Antalya uçak biletinizi gidiş dönüş vergiler hariç kişi başı 56 TL ‘den başlayan fiyatlarla alabilir ve Antalya otelleri sayfamızdan yılbaşı konaklamanızı hemen ayırtabilirsiniz.

Romantik bir yılbaşı geçirmek için butik otelde konaklamak isteyenler Alp Paşa Otel i tercih edebilirler. Antalya kaleiçi’nin en nezih tesislerinden birisi olan Alp Paşa hem tarihi dokuyu hem de konforlu konaklamayı birlikte sunuyor.

Yılbaşında tek seçenek elbette güney sahillerimiz değil, İstanbul otelleri de konaklamalı ve konaklamasız, 2011 yılbaşı özel programları ile yeni yıla eğlenerek girmenizi garanti ediyorlar.


busraseymenoglu
Büşra Seymenoğlu
27 Yazı
Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Aynı alanda yüksek lisansını tamamlayıp, içerik editörü olarak çalışmaya başladı. Birçok yerde seyahat yazıları yazan yazar, gezmeyi ve keşfetmeyi çok seviyor. 2019’dan beri seyahat ve daha pek çok alanda yazmaya, araştırmaya ve keşfetmeye devam ediyor. Büşra, tiyatroya, kitaplara, müziğe ve doğaya bayılıyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN