Yılbaşı için ucuz uçak bileti fırsatı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Aralık ayı geliyor bazılarımız yılbaşı tatili planlarına başladı bile. 1 Ocak’ın Çarşamba gününe rastlaması ve Salı günü pek çok işyerinin de mesaisini erken bitirmesi, yılbaşı tatilini daha da cazip kılıyor. Hafta sonu ile birleştirerek 1-2 gün izin alarak 5 günlük bir tatile çıkabilirsiniz. ‘Ne yapmalıyım, nereye gitmeliyim’ gibi düşünceler içerisindeyseniz Enuygun yurtdışı yılbaşı turları galerimize bakabilirsiniz.

İstanbul-Antalya gidiş dönüş 135 TL

Yurt içinde ise Antalya, Bodrum gibi tatil yörelerini ve beş yıldızlı otellerdeki yılbaşı programlarını tercih edebilirsiniz. Ya da size yakın Uludağ, Kartalkaya gibi kayak merkezlerini de programınıza alabilirsiniz. Hatta yılbaşı bahanesiyle ailenizle bir arada olmak cazip gelebilir. O zaman şimdiden uçak bileti bakmaya başlayın. Çünkü 1-2 hafta sonra bilet fiyatları iyice artacaktır. Şu an için bilet araması yaptım Antalya için kampanyalı biletler buldum. SunEkspress ile gidiş, THY ile dönüş fiyatı vergiler dahil 135 TL. Üstelik 27 Aralık Cuma gidiş, 1 Ocak Çarşamba günü dönüş yolculuğunun fiyatları.

İstanbul-Adana gidiş dönüş 103 TL

Yine aynı tarihlerde İstanbul-Adana gidiş dönüş her şey dahil fiyatı 103 TL. İstanbul’dan İzmir’e ise gidiş dönüş her şey dahil 129 TL’ye uçabilirsiniz. Ama emin olun 1-2 hafta sonra bu fiyatları bulamazsanız. Yurtdışına gitmek isteyenler için de alternatif seçenekler var. Yılbaşı için Paris’e 609 TL’ye Air France ile uçabilirsiniz. Paris dışında Amsterdam için de bilet araması yaptım ve Jat Airways ile Viyana aktarmalı 460 TL’ye bilet buldum. 27 Aralık Cuma gidiş, 1 Ocak Çarşamba dönüş tarihlerinde Swiss Air ile uçmak isterseniz de, gidiş dönüş her şey dahil fiyat 659 TL oluyor. Tercih size kalmış, tarih aralıklarında oynama yaparak daha uygun fiyatlar da bulabilirsiniz.

Acele edin

Şimdilik yurt içinde 100-150 TL yurtdışında ise 450-600 TL aralığında ucuz biletler var. Ancak uçak biletinde promosyonlar sınırlı sayıda koltuklar için yapıldığından acele etmenizde de fayda var. Uçak bileti sayfamıza girerek bilet araması yapabilir, rezervasyon yapabilir ya da bilet satın alabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar