Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Cem Dişbudak

Cem Dişbudak

2015 Yılında Gezilmesi Gereken Yerler

2015 Yılında Gezilmesi Gereken Yerler

2014’te seyahat etmek için belki zamanınız belki de yeterli paranız olmadı fakat 2015’te hızlı davranıp ucuz uçak bileti alarak ve erken rezervasyon ile güzel bir tatil yapabilirsiniz. Peki 2015’te nereye gitmeli diye düşünüyorsanız, sizin için bir liste hazırladık.

Ucuz Bir Yılbaşı Tatili İçin Balkanlar'a

Ucuz Bir Yılbaşı Tatili İçin Balkanlar'a

Aralık ayının klasik sorusudur; “yılbaşında ne yapalım?”. Bu sorudan sonra ilk olarak çevredeki mekanları araştırarak işe başlarsınız. Otellerin ve eğlence mekanlarının yılbaşı programlarında ünlü sanatçı olmasa da hatta doğru düzgün bir yemek menüsü olmasa da yüksek bir rakam ile karşılaşırsınız. “Ben o parayla yurt dışına gider gelirim” diye aklınızdan geçirirsiniz ya evet gerçekten yapabilirsiniz.

Günde 100 Liradan Daha Az Harcayarak Gezebileceğiniz Ülkeler

Günde 100 Liradan Daha Az Harcayarak Gezebileceğiniz Ülkeler

Güzel bir tatile gitmek için paraya ihtiyacınız olduğu konusunda haklı olsanız da miktarı konusunda yanılıyor olabilirsiniz. Hayran kalacağınız güzelliğe sahip birçok ülkede günlük 50 doları yani 100 lirayı geçmeyen bir bütçeyle keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Uçak biletini de erken alırsanız, uygun fiyata bu cennet güzelliğinde yerlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Afyon’da Termal ve Spa Keyfi

Afyon’da Termal ve Spa Keyfi

Sonbahar aylarının gelmesi hatta kışın yaklaşması ile birlikte deniz turizmi yerini başka alternatiflere bırakıyor. Özellikle şifalı etkilerinden dolayı termal suların olduğu şehirlere yapılan geziler bu alternatif tatiller arasında ön plana çıkıyor. Termal turizminde ün yapmış Afyon’da, hem termal otel sayısı hem de bölgeye gelen yerli ve yabancı turist sayısı her geçen gün artıyor. Ayrıca Afyon spa masajı sevenler için de son yıllarda gözde bir şehir oldu . Sizler için şifalı termal suları ile ünlü Afyon’da yapabileceklerinizi listeledik.

Sonbaharda tatile çıkmak için nedenler

Sonbaharda tatile çıkmak için nedenler

Yıllık izninizi alırken ya da seyahat planlarınızı yaparken tarih olarak sonbaharı seçiyor olmanız çoğu kişi tarafından hayretle karşılanıyor değil mi? Çoğu insan tatil denilince sadece deniz tatili düşündüğünden dolayı, sonbaharda seyahatin ne kadar güzel olabileceğinin farkında değil. Peki sonbaharda tatili böylesine çekici kılan nedir?

iPhone 6 Özellikleri

iPhone 6 Özellikleri

iPhone marka telefonlar piyasa çıkmadan aylar önce özelliklerinin ne olacağına, nasıl görüneceğine dair birçok iddia ortada dolaşıyor. iPhone 6 çıkmadan da benzer senaryolar yaşandı. Telefonun kamerasından, boyutuna kadar farklı özellikleri ile ilgili birçok varsayım internet sitelerinde ve basında yer aldı. Eylül ayında iPhone 6’nın piyasaya çıkışıyla birlikte telefonun özelliklerini tam olarak inceleme fırsatı bulduk. Akıllı telefon teknolojisinin son harikası olan iPhone 6’nın özellikleri:

En ucuz iPhone 6 hangi mağazada?

En ucuz iPhone 6 hangi mağazada?

Akıllı telefon tutkunlarının uzun bir süredir merakla beklediği iPhone 6, 26 Eylül’den itibaren Türkiye’de de satılmaya başlandı. Belki de televizyonlarda da görmüşsünüzdür. Yüzlerce insan bu telefonu ilk alanlardan olmak için sabaha kadar sırada bekledi. “Peki böylesine yoğun bir taleple beklenen iPhone 6’nın özellikleri nelerdir, en ucuz iPhone 6’yı nereden alabiliriz ve güncel iPhone 6 kampanyaları nelerdir?” diye merak edenlere yol gösterecek nitelikte bir iPhone 6 rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin Ne Yapmalı?

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin Ne Yapmalı?

Seyahat etmenin güzelliklerinden bahseden onlarca makale veya dergi yazısı okumuş olabilirsiniz. Fakat eğer bir seyahat sizi ekonomik olarak mutsuz edecek düzeyde bir sonuçla bitiyorsa, tatilinizi iyi hatırlamama ihtimaliniz yüksek. Seyahatlerinizde ulaşıma harcayacağınız paradan tasarruf etmek, en uygun fiyata uçak bileti bulup, ucuz tatil yapmak istiyorsanız sizin için önerilerimiz var.

Sonbaharda Avrupa'da Seyahat Edilebilecek 3 Ucuz Şehir

Sonbaharda Avrupa'da Seyahat Edilebilecek 3 Ucuz Şehir

Yurt dışında tatile çıkmak ile yurt içinde tatile çıkmak arasında bazen neredeyse hiçbir fiyat farkı olmuyor. Hatta yurt içine seyahat etmenin daha pahalı olduğu durumlar da var. Yaz aylarının sona ermesiyle birlikte ucuz Avrupa ülkelerine seyahat etmek için de doğru zamanlar geldi.

Bayramda nereye gitmeli?

Bayramda nereye gitmeli?

Yaz geldi geçiyor. Siz de benim gibi tatile doyamayanlardansanız, tatil yapabileceğiniz izin günlerini dört gözle bekliyorsunuzdur. Yılın tatil günlerinin çoğunu tükettik aslında önümüzde sadece Kurban Bayramı var. 3 Ekim Cuma günü Kurban Bayramı Arefesi olduğundan bayramın ilk iki günü bu yıl Cumartesi, Pazar’a denk geliyor, 9 gün tatil olan bayramlara kıyasla tatil için daha kısa bir vaktimiz olacak.

x