Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı. Radikal, Fanatik, Posta, Star,Cumhuriyet gazeteleri ile Cine 5 Televizyonu'nda editörlük ve yazarlık yaptı.

Murat Ekinay

Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

Betül Sungurlu

Betül Sungurlu

ODTÜ Havacılık Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA mezunu. Ar-ge, banka, yatırım ve danışmanlık şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştı.

Müge Kanbay

Müge Kanbay

Enuygun.com ekibinin son üyelerinden, içerik editörü. Marmara İletişim Fak. Gazetecilik Böl. mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.

Cem Dişbudak

Cem Dişbudak

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Çok sayıda internet sitesi ve dergide konular editörü olarak çalıştı. İçerik ve sosyal medya trendleriyle ilgili birçok konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Uğur Yurt

Uğur Yurt

Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi çok seven birisi. Aynı zamanda gezip gördüğü yerleri başkalarının daha kolay keşfetmesi için tanıtıcı seyahat yazıları yazmak da çok hoşuna gidiyor.

Şengül Durucu

Şengül Durucu

Marmara Ü. Satış Yönetimi ve ardından Marmara Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. Gazeteciliğe Cumhuriyet Gazetesi'nde kültür muhabiri olarak başladı. Working Mother, Marketing Türkiye, Voyager, Gurme Mutfak, Skylife, All Decor, Wedding Style adlı tirajlı dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerinde bulundu. Halen pek çok içerik ajansı ve tirajlı dergi için içerik üretmektedir.

kardelen özfırat

kardelen özfırat

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunu. Bilgi Üniversitesi'nin haber portalı Habervesaire’de muhabirlik ve Radyo D ile Hürriyet Gazetesi Seyahat Eki’nde stajyerlik yaptıktan sonra kariyerine Enuygun'da Jr. Content Specialist olarak devam ediyor. Diğer bir uzmanlığı da yoğa eğitmenliği.

x