Yarıyıl tatili otobüs biletlerin Enuygun'da!

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Sömestir tatilinde aile, akraba ziyaretlerine gidecek ya da yeni yerler keşfedeceksen, tek tek otobüs firmalarının sitelerine girerek bilet aramana gerek yok. Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun’dan otobüs biletini de hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsin. Üstelik mobil uygulamanın kullanımı da çok kolay.

Hızlı ve kolay

Enuygun otobüs bileti sayfasını tıklayıp gideceğin yeri seçtiğinde yüzlerce otobüs firmasının seferleri ekranda karşına çıkar. İster masaüstü, istersen de mobil uygulama üzerinde satın alma işlemi yapmak çok kolay… Gideceğin yeri ve tarihi seçip arama yaptığında ekrana o yere gidecek otobüslerin listesi gelir.

Koltuk tipi ve tercihi yapabilirsin

Bilet fiyatları, kalkış saatleri ve koltuk tipi (2+2 ya da 2+1 olacak şekilde) ekranda karşına dökülür. Filtreleme kısmından iniş biniş yerleri için daha ayrıntılı seçeneklerde bulunabilirsin. Yol üstü terminaller ya da durak noktaları gibi seçenekleri seçme şansın var.

Güvenle ödeme yap

Dilediğin otobüs firmasını seçtikten sonra istediğin koltuk tercihini yapıp ödeme sayfasına yöneliyorsun. Yolcu bilgilerini ve kart bilgilerini girdikten sonra artık biletin hazır. Bilet satın alma işlemi dünyanın önde gelen güvenlik sertifika şirketi GlobalSign koruması altında ve tek kullanımlık şifreyle yapıldığı için de oldukça güvenli.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar